Super Mario Personagepakketten Serie 4 – 71402
€ 10,00
De LEGO® Super Mario™ Personagepakketten – serie 4 (71402) zijn ideaal voor kinderen vanaf 6 jaar. Elk pakket bevat een bouwbaar personage, zoals Mechakoopa of babypinguïn, en een minimodel. Om te spelen is een startset (71360 of 71387) nodig. Met gedrukte en digitale instructies kunnen kinderen unieke levels bouwen en eindeloos creatief zijn. Perfect als cadeau of beloning!
Beschrijving
Bouw niveaus met meer spektakel: Personagepakketten – Serie 4 (71402)
De LEGO® Super Mario™ Personagepakketten – Serie 4 (71402) zijn perfect voor kinderen vanaf 6 jaar. Deze pakketten brengen meer spektakel in het bouwen en spelen met LEGO. Elk pakket bevat:
- Een bouwbaar personage met een actielabel, dat kinderen kunnen gebruiken in hun eigen levels.
- Een minimodel dat dient als standaard of als onderdeel van de zelfgebouwde levels.
Er zijn maar liefst 10 personages om te verzamelen:
- Mechakoopa
- Para-Biddybud
- Stingby
- Bully
- Freezie
- Ant Trooper
- Goombrat
- Coin Coffer
- Scaredy Rat
- Babypinguïn
Om met deze personages te spelen, is het noodzakelijk om een van de startsets (71360 of 71387) te hebben. Deze sets bevatten de LEGO® Mario™ of LEGO® Luigi™ figuur, die interactief reageert op de verschillende personages.
Kenmerken van de Personagepakketten:
- Cadeau-idee: Perfect als beloning of verrassing voor kinderen.
- Unieke levels: Breid je LEGO® Super Mario™ ervaring uit door deze personages toe te voegen aan je bestaande sets.
- Instructies: Elke verpakking bevat een gedrukte bouwhandleiding, plus digitale instructies in de LEGO® Super Mario™ app.
- Creativiteit: Kinderen kunnen eindeloos combineren en hun eigen uitdagingen creëren.
- Kwaliteit en veiligheid: LEGO® bouwstenen voldoen aan strenge kwaliteitsnormen en veiligheidsvoorschriften.
Met de Personagepakketten – Serie 4 kunnen kinderen hun creativiteit de vrije loop laten en onvergetelijke avonturen beleven in de wereld van LEGO® Super Mario™!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Bol.
- Bij amazon.nl kun je LEGO 71402 Super Mario Doll Character Packs – Series 4, Toy Figures, 1 Unit, Toys for Children kopen voor slechts €10.00 , wat 16% minder is dan de kosten bij Bol (€11.95).
- De laagste prijs van LEGO Super Mario Personagepakketten Serie 4 - 71402 was op 6 mei 2026 13:57.
Aanvullende informatie
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal minifiguren | 1 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 71402 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Super Mario |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 150 cm |
| Product lengte | 134 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 97 mm |
| Verpakking hoogte | 28 mm |
| Verpakking lengte | 134 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017155227 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Super Mario |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 13 jaar en ouder, 5-6 jaar |
| Aantal onderdelen | 25 tot 50 onderdelen |
| Meest populair bij | Jongens en meisjes |
14 beoordelingen voor Super Mario Personagepakketten Serie 4 – 71402
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026












Cherylann –
Super……..kind blij en ouders kunnen weer even rustig ademen nu dat hele Sint gebeuren weer is begonnen
AnjaSchuur –
Wat ik goed vind aan dit artikel: klein maar fijn .
Positieve punten
Nath0304 –
Zoontje was er blij mee.
Positieve punten
JamesVV –
Leuk dat je niet ziet wat het is dat is het leuke er aan.
Positieve punten
Geanonimiseerd –
Super leuke mario knuffel
Positieve punten
Omaakkele –
Kleinzoon zal er erg blij mee zijn!
Positieve punten