Super Mario Uitbreidingsset: Bowsers Bolide – 71431
€ 21,99
De LEGO® Super Mario™ Uitbreidingsset: Bowsers Bolide (71431) is een speelse set voor kinderen vanaf 8 jaar, met een bouwbare auto en een Bowser-figuur. Met interactieve functies en geluidseffecten stimuleert de set creatief rollenspel. Combineer met LEGO Mario™, Luigi™ of Peach™ figuren voor extra speelplezier. De set bevat 458 onderdelen en is ideaal voor fans van de Super Mario-games.
Beschrijving
Rijd en speel rollenspellen met de Uitbreidingsset: Bowsers Bolide (71431)
De LEGO® Super Mario™ Uitbreidingsset: Bowsers Bolide is een geweldige toevoeging voor kinderen vanaf 8 jaar die houden van avontuur en creatief spel. Deze set bevat een gedetailleerde speelgoedauto en een bouwbare figuur van Bowser, compleet met een actietag voor extra interactie.
Belangrijkste kenmerken:
-
Speelse details: De auto van Bowser heeft een hendel die het ornament op de motorkap laat bewegen en andere functies activeert.
-
Interactieve figuren: Voeg een LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™ of LEGO® Peach™ figuur toe (apart verkrijgbaar) voor extra geluidseffecten zoals getoeter, een draaiende motor en piepende banden.
-
Digitale munten: Laat je LEGO figuur op de bestuurdersstoel plaatsnemen om digitale munten te verdienen.
-
Bouwinstructies en app: Download de LEGO Super Mario app voor gedetailleerde bouwinstructies en creatieve speelideeën. De app biedt ook een veilige omgeving voor kinderen om hun creaties te delen.
-
Afmetingen en onderdelen: De auto is ongeveer 7 cm hoog, 15 cm lang en 10 cm breed, met in totaal 458 onderdelen, en kan eenvoudig worden gecombineerd met andere LEGO Super Mario sets.
-
Cadeautip: Deze set is perfect voor gamers die gek zijn op de Super Mario spellen en vormt een leuk cadeau voor kinderen vanaf 8 jaar. Let op: een LEGO Super Mario startset (71360, 71387 of 71403) is nodig voor interactief spel.
Stimuleer de creativiteit:
LEGO Super Mario sets bevorderen rollenspel, het verzamelen van digitale munten en creatieve uitdagingen, waardoor kinderen alleen of samen kunnen spelen met de Uitbreidingsset: Bowsers Bolide – 71431.
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Lidl, Bol, Amazon.nl.
- Bij lidl.nl kun je LEGO Super Mario Uitbreidingsset: Bowsers bolide - 71431 kopen voor slechts €21.99 , wat 52% minder is dan de kosten bij Bol (€46.00).
- De laagste prijs van LEGO Super Mario Uitbreidingsset: Bowsers Bolide - 71431 was op 11 mei 2026 16:25.
Aanvullende informatie
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 71431 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Super Mario |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (8) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 189 mm |
| Verpakking hoogte | 71 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.55 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017592404 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Gaming Gaming merchandise Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Super Mario |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 13 jaar en ouder |
| Aantal onderdelen | 250 tot 500 onderdelen |
| Meest populair bij | Jongens en meisjes |
18 beoordelingen voor Super Mario Uitbreidingsset: Bowsers Bolide – 71431
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026







EnS83 –
Nog niet gegeven. Het is een verjaardagscadeau voor een jongen die 7 word. Alle Lego Mario kart sets zijn super leuk. Deze heeft veel mogelijkheden, dus dit gaat hij erg leuk vinden. Hij is ook Mario (en vrienden) fan.
Positieve punten
Negatieve punten
Guido306 –
Mooie kwaliteit LEGO. Leuke set om op te bouwen, om vervolgens veel speel plezier mee te beleven. Mijn zoontje heeft hem meteen gebruikt bij de rest van zijn Mario LEGO. Zeer snel geleverd ook. 3 januari zou hij uitkomen, en werd ook netjes 3 januari geleverd.
Liinx –
Na het lezen van de reviews, maakte ik me zorgen over de manier van bezorging, maar het was netjes in een doos geleverd via pakket bezorger. Ik ben tevreden.
Aertse –
Prima product en keurig op tijd geleverd
Nonche –
Hele leuke aanvulling op de interactieve Mario lego. Als je aan de hendel trekt kan het Mario poppetje een toeter geluid laten horen dus dat is natuurlijk heel leuk (mijn zoon is 5 jaar). Duidelijke instructies ook voor het bouwen; hij heeft het nagenoeg alleen kunnen doen!
Positieve punten
Mikey1981 –
Leuke set van Lego Bowser, aanradertje als die in de aanbieding staat
Positieve punten
Negatieve punten