Minifigures The NINJAGO Movie – 71019
€ 9,78
Verken de wereld van LEGO® NINJAGO® met de minifiguren uit DE LEGO® NINJAGO® FILM™. Deze serie bevat diverse personages zoals Kai Kendo, Nya, Lloyd, en Meester Wu, evenals unieke figuren uit het haaienleger. Elke minifiguur komt in een verzegeld ‘mysterie’-zakje met accessoires, een displayvoetje en een verzamelaarsboekje. Let op: elk zakje bevat slechts 1 minifiguur!
Beschrijving
Verbreed de speelmogelijkheden van je LEGO® NINJAGO® sets met de unieke minifiguren uit de serie van DE LEGO® NINJAGO® FILM™. Deze serie brengt geliefde personages tot leven en biedt eindeloze avonturen. Hier is een overzicht van de beschikbare minifiguren:
- Kai Kendo: De vurige krijger met een kendo-uitrusting.
- Nya: Voor Spinjitzu trainende ninja met waterkracht.
- Lloyd: De groene ninja, altijd klaar voor actie.
- Jay Walker: De luchtige en levendige ninja met zijn bliksemsnelle moves.
- Cole: De sterke ninja, meester van de aarde.
- Zane: De ijzige ninja met zijn strategische geest.
- Lloyd Garmadon: De zoon van Garmadon, met unieke vaardigheden.
- Meester Wu: De wijze en ervaren mentor van de ninja’s.
- Sushichef: Brengt culinaire flair in je LEGO-avonturen.
- N-POP meisje: Een trendy figuur met een moderne look.
- GPL technicus: De technische genieën van Ninjago.
- Octopus uit het haaienleger: Een verrassend en speels figuur.
- Grote Witte uit het haaienleger: Een machtige krijger van het haaienleger.
- Generaal #1 uit het haaienleger: De leidinggevende van het haaienleger.
- Hengelaar uit het haaienleger: Vangt de beste avonturen.
- Garmadon: De schurk met een strategisch brein.
- Vulkaan Garmadon: Een krachtige variant van Garmadon.
- Flashback Garmadon: Een terugblik naar het verleden.
- Misako: De sterke en wijze moeder van Lloyd.
- Gong-/gitaarrocker: Voor de muzikale avonturen in Ninjago.
Elke minifiguur wordt geleverd in een verzegeld ‘mysterie’-zakje met een of meer accessoires, een displayvoetje en een verzamelaarsboekje. Let op: elk zakje bevat slechts 1 minifiguur! Voeg deze figuren toe aan jouw collectie en breng je LEGO NINJAGO avontuur naar een hoger niveau!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Bol.
- Bij amazon.nl kun je LEGO UK 71019 Ninjago Movie Minifigure (verscheidenheid aan stijlen - willekeurig gekozen stijl) kopen voor slechts €9.78 , wat 39% minder is dan de kosten bij Bol (€15.99).
- De laagste prijs van LEGO 71019 Minifigures The NINJAGO Movie (Verrassingszakje, 1 Minifiguur per verpakking) was op 6 mei 2026 12:26.
Aanvullende informatie
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accus/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 71019 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | LEGO Ninjago |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 2 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 111 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 115 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702015866828 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Minifigures |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 13 jaar en ouder, 5-6 jaar |
| Aantal onderdelen | Tot 25 onderdelen |
| Korting | Vanaf 10%, Vanaf 5% |
21 beoordelingen voor Minifigures The NINJAGO Movie – 71019
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026










001Ron001 –
Mooi en leuk
Positieve punten
Teun110 –
M’n kleinzoon vond het leuk
Positieve punten
Negatieve punten
ansje1404 –
Leuk maar duur voor één poppetje wat je niet kunt kiezen
Artlover1990 –
Verzameling compleet
Positieve punten
Chauffeurtje2019 –
Alleen maar positief: eindeloos speelplezier, leuk ontwerp en goede kwaliteit.
Positieve punten
Magnolia12345 –
Altijd een leuke verrassing
Positieve punten