Minifigures Batman Movie Serie 2 – 71020
€ 11,95
De LEGO Minifiguren Batman Edition 2 (71020) biedt een spannende verzameling van 20 Limited Edition minifiguren uit DE LEGO BATMAN FILM, waaronder unieke helden en schurken zoals Zwempak Batman, Vakantie Robin en Disco Harley Quinn. Elke figuur wordt geleverd met accessoires, een informatieboekje en een displayvoetje met het Batman logo. Geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar.
Beschrijving
LEGO Minifiguren 71020 – Batman Editie 2
Duik in de wereld van actie en avontuur met de LEGO Minifiguren uit DE LEGO BATMAN FILM Serie 2. Deze collectie biedt een spannende selectie van 20 Limited Edition minifiguren, waaronder zowel helden als schurken die je nog nooit eerder hebt gezien. Perfect voor het nabouwen van je favoriete scènes uit de film!
Hoogtepunten van de collectie:
-
Exclusieve Minifiguren:
- Zwempak Batman
- Vakantie Robin
- Vakantie The Joker
- Disco Harley Quinn
- Vakantie Alfred Pennyworth
- Vakantie Batgirl
- Doctor Phosphorus
- Clock King
- Batmeerman
- Killer Moth
- Jor-El
- Generaal Zod
- Apacheleider
- Bat-Merch Batgirl
- Hugo Strange
- Disco Alfred Pennyworth
- Black Canary
- Black Vulcan
- Wonder Twin Zan
- Wonder Twin Jayna
-
Details van de Minifiguren:
- Elke figuur wordt geleverd met unieke accessoires.
- Inclusief een informatieboekje met achtergrondinformatie over de figuur.
- Een displayvoetje bedrukt met het iconische Batman-logo (nieuw vanaf januari 2018).
-
Speelmogelijkheden:
- Versterk je LEGO bouwsets met deze minifiguren voor eindeloze speelmogelijkheden.
- Ruil met vrienden om je verzameling compleet te maken.
- Geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar.
Let op:
- Elke minifiguur zit in een verzegeld mysteriezakje. We kunnen niet garanderen welke figuur je ontvangt. Bij aankoop van meerdere zakjes kan het voorkomen dat je dezelfde figuren ontvangt.
Beleef eindeloze avonturen vol actie met de LEGO Minifiguren uit DE LEGO BATMAN FILM Serie 2!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Bol, Amazon.nl.
- Bij bol.com kun je LEGO Minifigures Batman Movie Serie 2 - 71020 kopen voor slechts €11.95
- De laagste prijs van LEGO Minifigures Batman Movie Serie 2 - 71020 was op 11 mei 2026 13:26.
Aanvullende informatie
| Fabrikant Naam | AxiHandel: Speelgoed en Feest |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accus/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kleur | Multikleuren |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 71020 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Batman |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 88 mm |
| Verpakking hoogte | 16 mm |
| Verpakking lengte | 114 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702016109306 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Minifigures |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 13 jaar en ouder, 5-6 jaar |
| Aantal onderdelen | Tot 25 onderdelen |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
2 beoordelingen voor Minifigures Batman Movie Serie 2 – 71020
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026















Ewold –
Leerzaam
Positieve punten
Negatieve punten
NiKiRo –
Twee pluspunten: eindeloos speelplezier en goede kwaliteit.
Positieve punten