Minifigures BATMAN FILM – 71017
€ 15,99
Beleef spannende actie met de speciale ‘Limited Edition’ LEGO® Minifiguren uit de serie DE LEGO® BATMAN FILM. Deze collectie bevat 20 unieke figuren, waaronder Lobster-Lovin’ Batman™ en De Joker™ – Arkham Asylum. Elke minifiguur wordt geleverd met een displayvoetje en verzamelboekje. Verzamel, ruil en creëer je eigen actiescènes met deze fantastische figuren!
Beschrijving
Beleef volop actie met de speciale LEGO® Minifiguren uit de serie DE LEGO® BATMAN FILM! Deze fantastische collectie ‘Limited Edition’ minifiguren stelt je in staat om je eigen actiescènes uit de film te recreëren. De serie omvat een indrukwekkende selectie, waaronder:
- Lobster-Lovin’ Batman™
- De Eraser™
- Zodiac Master™
- King Tut™
- Pink Power Batgirl™
- Dick Grayson™
- Orca™
- Fairy Batman™
- Glam Metal Batman™
- Clan of the Cave Batman™
- Vakantie Batman™
- De Joker™ – Arkham Asylum
- De Calculator™
- Red Hood™
- Commissaris Gordon™
- Barbara Gordon™
- March Harriet™
- De Mime™
- Catman™
- Verpleegster Harley Quinn™
Kenmerken van deze minifiguren:
- Elke minifiguur wordt geleverd met een displayvoetje en een verzamelboekje.
- Sommige figuren bevatten unieke accessoire-elementen voor meer speelmogelijkheden.
- Combineer de minifiguren met verschillende LEGO® bouwsets voor extra creativiteit en avontuur.
- Ruil figuren met vrienden om je verzameling compleet te maken en dubbele figuurtjes te benutten.
- In elk ‘mysterie’-zakje vind je één van de 20 figuren uit de collectie, maar specifieke verzoeken voor bepaalde figuren kunnen niet worden ingewilligd.
- Let op: Bij aankoop van meerdere zakjes kan het zijn dat je dezelfde figuren ontvangt.
Dus waar wacht je nog op? Verzamel deze indrukwekkende ‘Limited Edition’ LEGO® Minifiguren en creëer je eigen spannende verhalen uit DE LEGO® BATMAN FILM!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Bol, Amazon.nl.
- Bij bol.com kun je LEGO Minifigures BATMAN FILM - 71017 kopen voor slechts €15.99
- De laagste prijs van LEGO Minifigures BATMAN FILM - 71017 was op 11 mei 2026 13:26.
Aanvullende informatie
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accus/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 71017 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Batgirl |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 2 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702015866804 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Educatief speelgoed Bouwsets STEM Speelgoed Speelgoed |
| Serie | LEGO Minifigures |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 13 jaar en ouder, 5-6 jaar |
| Aantal onderdelen | Tot 25 onderdelen |
| Meest populair bij | Jongens en meisjes |
1 beoordeling voor Minifigures BATMAN FILM – 71017
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026
















C72C –
Goede levering, poppetje voldoet aan de eisen ondanks dat het een verrassing blijft welke je krijgt.
Zeer tevreden over deze verkoper, vanwege kerst duurde het iets langer maar het mailcontact was behulpzaam en zeer snel?
Positieve punten