Minifigures Serie 16 – 71013
€ 13,39
De LEGO Minifiguren Serie 16 (71013) bevat 16 unieke figuren, waaronder een woestijnstrijder, pinguin-jongetje, IJskoningin en meer. Elk verrassingszakje bevat een gedetailleerde minifiguur met accessoires, een displayvoetje en een verzamelaars-boekje. Verzamel ze allemaal en voeg spannende avonturen toe aan je LEGO-sets. Let op: elke zakje bevat willekeurig één van de 16 figuren.
Beschrijving
Beleef spannende nieuwe avonturen met de LEGO Minifiguren Serie 16 (71013)! Deze serie bevat 16 unieke en kleurrijke minifiguren, elk met hun eigen accessoires en verhalen. De variëteit in deze collectie zorgt voor eindeloos speelplezier en creatieve mogelijkheden.
Inhoud van Serie 16:
- Woestijnstrijder
- Pinguin-jongetje
- IJskoningin
- Spion
- Banaanvent
- Wandelaar
- Kickbokser
- Enige jongen
- Schavuit
- Cyborg
- Schattig duiveltje
- Hondenshow-winnaar
- Woeste piraat
- Babysitter
- Natuurfotograaf
- Mariachi
Kenmerken:
- Elke minifiguur is verpakt in een verzegeld ‘mysterie’-zakje.
- Bevat één of meerdere accessoires, een displayvoetje, en een verzamelaars-boekje.
- Ideaal voor het verzinnen van nieuwe verhalen en avonturen.
Waarom verzamelen?
- Nieuwe verhalen: Elke figuur biedt een uniek verhaal dat je kunt ontdekken.
- Creatieve speelmogelijkheden: Combineer de figuren met je bestaande LEGO sets voor nieuwe speelervaringen.
- Ruilen met vrienden: Maak je collectie compleet door minifiguren te ruilen met vrienden.
Opmerkingen:
- In elk ‘mysterie’-zakje vind je één van de 16 figuren.
- Specifieke verzoeken voor bepaalde figuren kunnen niet worden ingewilligd.
- Bij aankoop van meerdere zakjes is de kans groot dat je dezelfde figuren ontvangt.
Verzamel alle figuren uit Serie 16 en laat je fantasie de vrije loop!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Bol.
- Bij amazon.nl kun je LEGO 71013 "Confidential minifigures sept 2016" Building set kopen voor slechts €13.39 , wat 33% minder is dan de kosten bij Bol (€19.99).
- De laagste prijs van LEGO Minifigures Serie 16 – 71013 was op 6 mei 2026 12:19.
Aanvullende informatie
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accus/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kleur | multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 71013 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 2 cm |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 88 mm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 116 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702015594660 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Educatief speelgoed Bouwsets STEM Speelgoed Speelgoed |
| Serie | LEGO Minifigures |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 13 jaar en ouder, 5-6 jaar |
| Aantal onderdelen | Tot 25 onderdelen |
| Meest populair bij | Jongens en meisjes |
5 beoordelingen voor Minifigures Serie 16 – 71013
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026












Live4Life –
Ok voor de volwassen LEGO-fan een erg aangenaam pakketje
Positieve punten
IlseVanDaele –
Het artikel voldoen aan mijn verwachtingen maar ik had de aanbieding te vlug bekeken waardoor ik niet had gemerkt dat het maar om één figuurtje ging. Ik dacht dat de prijs voor alle figuurtjes samen was. Voor één figuurtje vind ik het behoorlijk duur.
hdcboy –
zoals verwacht in goede staat
123456mmmnnbbgg –
Had de kleine lettertjes niet goed gelezen zitten er geen 16 poppetjes in maar 1 !!!! Voor 13,95!
Voel me een beetje opgelicht.
Ja ik had beter moeten lezen dat het de serie 16 is. Maar 1 poppetje voor 13,95 is ook niet normaal. Als je dit geeft voor verjaardag kado kijken ze meer van is dat alles? Heeft ver…….. wel veel geld gekost.
Heel jammer gewoon.
InnaM40 –
Leuke speelgoed voor het kind.
Positieve punten
Negatieve punten