Minifigures Serie 17 – 71018
€ 14,95
Voeg nieuwe speelmogelijkheden toe aan je LEGO® verzameling met serie 17 van de LEGO Minifiguren. Deze serie bevat 16 unieke figuren, zoals een hotdogverkoper, elfmeisje en Romeinse gladiator, plus een geheime figuur. Elke minifiguur komt met accessoires, een displayvoetje en een verzamelaarsboekje. Let op: de verkoop is per stuk en je kunt niet kiezen welke figuur je krijgt.
Beschrijving
Voeg nieuwe speelmogelijkheden toe aan je verzameling LEGO® sets met de spannende serie 17 van de LEGO Minifiguren! Deze serie bevat een diverse selectie van 16 unieke figuren, waaronder:
- Hotdogverkoper
- Elfmeisje
- Vlindermeisje
- Sterke circusman
- Dierenarts
- Dwergstrijder
- Dansinstructrice
- Meesterkok
- Connaisseur
- Maïskolfman
- Romeinse gladiator
- Raketjongen
- Surfer
- Retro ruimteheld
- Yuppie
- Plus een geheime figuur!
Elke minifiguur wordt geleverd in een verzegeld ‘mysterie’-zakje. Dit bevat niet alleen de figuur zelf, maar ook één of meerdere accessoires, een displayvoetje en een verzamelaarsboekje.
Belangrijke punten om te onthouden:
- Verkoop per stuk: Elke minifiguur wordt apart verkocht.
- Mysterie-element: Vooraf is niet te bepalen welk figuurtje je krijgt.
- Ongelooflijke variëteit: Combineer de figuren met je LEGO® bouwsets voor nog meer speelmogelijkheden.
- Ruilen met vrienden: Versterk je collectie door minifiguren te ruilen met vrienden.
LET OP: In elk ‘mysterie’-zakje vind je één van de 16 figuren uit deze collectie. We kunnen niet ingaan op verzoeken voor specifieke minifiguren. Bij de aankoop van meerdere ‘mysterie’-zakjes kan het voorkomen dat je dezelfde figuren ontvangt. Maak je verzameling compleet en beleef eindeloze avonturen met de LEGO Minifiguren Serie 17 – 71018!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Bol.
- Bij bol.com kun je LEGO 71018 Minifigures Serie 17 (Verrassingszakje, 1 Minifiguur per verpakking) kopen voor slechts €14.95
- De laagste prijs van LEGO 71018 Minifigures Serie 17 (Verrassingszakje, 1 Minifiguur per verpakking) was op 11 mei 2026 13:25.
Aanvullende informatie
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accus/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kleur | Overig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 71018 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 3 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 86 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 116 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Voedingstype | Handmatig |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 8723128668113 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Minifigures |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 13 jaar en ouder, 5-6 jaar |
| Aantal onderdelen | Tot 25 onderdelen |
| Meest populair bij | Jongens en meisjes |
7 beoordelingen voor Minifigures Serie 17 – 71018
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026











Mrielo –
Leuk klein cadeautje voor een Lego liefhebber.
Positieve punten
Negatieve punten
Amumsreview –
Leuk lego popje en altijd verrassing welke erin zit
Positieve punten
Negatieve punten
Merianne –
Inderdaad goed lezen. Het is maar 1 poppetje.
Belachelijk duur. Ik voel me belazerd.
Negatieve punten
JochenHenderickx –
Lees de omschrijving goed! het gaat slechts over 1 poppetje!!
Wel heel hoge prijs daarvoor!!!
Bevat 7 onderdelen, doch dit is niet 7 poppetjes, maar alle aparte onderdeeltjes van 1 poppetje!
Schandalig duur voor wat het maar is!
Positieve punten
Negatieve punten
Nietsvoorniets –
leuk als het je niet uitmaakt welk poppetje maar als je 1 van de poppetje moet hebben staat er dus niet bij hoe
Katrien11 –
Had iets anders verwacht.
Negatieve punten