Speed Champions McLaren Solus GT & McLaren F1 LM Set – 76918
€ 26,99 Oorspronkelijke prijs was: € 26,99.€ 19,99Huidige prijs is: € 19,99.
Ervaar alle spanning van het Formule 1 racen met dit LEGO Speed Champions McLaren F1 Team MCL38 racewagen (77251) auto speelgoed voor kinderen vanaf 10 jaar. Kinderen en volwassen autoverzamelaars kunnen een F1 racewagen bouwen, neerzetten en ermee racen met ontwerpdetails van de echte versie die deelnam aan het Formule 1 seizoen in 2024. De […]
Beschrijving
Voor het eerst kunnen racefans en kinderen vanaf 9 jaar hun eigen verzameling bouwen met het LEGO Speed Champions pakket dat de McLaren hypercars omvat: de McLaren Solus GT en de McLaren F1 LM (76918). Dit unieke bouwpakket biedt de mogelijkheid om de iconische F1 LM uit de jaren ’90 en de gloednieuwe Solus GT te creëren. Na het bouwen kunnen kinderen met deze modellen racen en ze vervolgens tentoonstellen op een mooi plekje in hun kamer.
Kenmerken van het LEGO Speed Champions pakket:
- Twee bouwbare modellen: Inclusief de McLaren Solus GT en McLaren F1 LM.
- Authentieke details:
- De F1 LM is uitgevoerd in de kenmerkende papaja-oranje kleur, met een centrale bestuurdersstoel en koelbuizen aan beide zijden.
- De Solus GT beschikt over een centrale coureurstoel en een opvallende achtervleugel, met een kleurenschema van wit, zwart en oranje.
- Inclusief minifiguren: De set bevat twee coureur minifiguren die achter het stuur van de voertuigen geplaatst kunnen worden voor spannende races.
- Afmetingen: De McLaren F1 LM heeft een hoogte van ongeveer 4 cm, een lengte van 15 cm en een breedte van 7 cm.
- Aantal onderdelen: De set bevat in totaal 581 onderdelen, ideaal voor uitdagend en creatief bouwen.
Deze LEGO Speed Champions voertuigen zijn een geweldig cadeau voor kinderen die gepassioneerd zijn door snelle sportwagens. De set kan eenvoudig worden gecombineerd met andere LEGO Speed Champions sets, zoals de Ferrari 812 Competizione (76914) en de Porsche 963 (76916), waardoor een indrukwekkende verzameling ontstaat. Met dit pakket komt de wereld van het racen tot leven voor jonge autoliefhebbers!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Alternate, Lidl, Bol, Conrad, Proshop NL.
- Bij amazon.nl kun je LEGO Speed Champions McLaren F1 Team MCL38 Racing Car Toy for Kids with Formula 1 Driver Minifigure, Collectable Gift for Boys, Girls and Adult Fans 77251 kopen voor slechts €19.99 , wat 20% minder is dan de kosten bij Proshop NL (€24.95).
- De laagste prijs van LEGO Speed Champions 77251 McLaren F1® Team MCL38 racewagen was op 6 mei 2026 11:16.
Aanvullende informatie
| Fabrikant Adres | LEGO System A/S,Aastvej 1,7190 Billund, Denmark |
|---|---|
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S,Aastvej 1,7190 Billund, Denmark |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 76918 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 193 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 355 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.64 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017424224 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Speed Champions |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 13 jaar en ouder |
| Aantal onderdelen | 500 tot 1000 onderdelen |
| Speelgoedthema | Fantasy |
11 beoordelingen voor Speed Champions McLaren Solus GT & McLaren F1 LM Set – 76918
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026












JoopBhf –
Voor het eerst iets buj bol.com besteld. Levering binnen 24 uur op het door mij opgegeven afhaalpunt. Zo hoort het.
Positieve punten
Negatieve punten
leorcc –
De F1 FLM is een brilliant model, makkelijk in elkaar te zetten en ziet er goed uit. De Solus echter heeft onderdelen die makkelijk eraf vallen en zit gewoonweg niet zo lekker in elkaar. De Solus is zeker tot nu toe de minste van de Speed Champions series. Maar verder blijft het LEGO dus sowieso een aanrader.
Positieve punten
Negatieve punten
chrisdedocent –
Op tijd geleverd, goed verpakt
Geanonimiseerd –
Legoset van deze 2 auto’s heb ik voor.mijn kleinzoon van 8 jaar gekocht. Hij was er ontzettend blij mee.
Negatieve punten
Sherman –
Top produkt voor lego en Mclaren fans
Pichit –
Lego is altijd geweldig in welke vorm dan ook. In dese box twee racers.
Positieve punten
Negatieve punten