Speed Champions 2018 Dodge Challenger SRT Demon en 1970 Dodge Charger R/T – 75893
€ 49,90
Bouw de LEGO® Speed Champions 75893 set met de 2018 Dodge Challenger SRT Demon en de 1970 Dodge Charger R/T voor een spannende dragrace! Inclusief drie minifiguren en een bouwbaar startlicht. Geef de Charger een supercharger en race tegen de klok. Wie haalt de geblokte vlag? Authentieke details en accessoires maken het compleet voor raceplezier!
Beschrijving
Bouw de geweldige LEGO® Speed Champions 75893 set met de 2018 Dodge Challenger SRT Demon en de 1970 Dodge Charger R/T en bereid je voor op een spannend dragraceduel tussen deze iconische voertuigen! Deze set biedt niet alleen een kans om twee legendarische auto’s te bouwen, maar ook om een race te simuleren tussen modern en klassiek.
Belangrijkste kenmerken:
-
Inclusief 3 minifiguren:
- Challenger coureur
- Charger coureur
- Baancommissaris
-
2018 Dodge Challenger SRT Demon:
- Cockpit met ruimte voor een minifiguur
- Afneembare voorruit
- Wielen met rubberen banden
- 2 velgensets
- Achterspoiler en dubbele uitlaat
- Authentieke ontwerpdetails en decoratieve stickers
-
1970 Dodge Charger R/T:
- Cockpit met ruimte voor een minifiguur
- Afneembare voorruit
- Wielen met rubberen banden
- Afneembare supercharger
- Verwisselbare motorkap en doorschijnende lampelementen
- Authentieke ontwerpdetails en decoratieve stickers
-
Startlicht:
- Bouwbaar ‘kerstboom’ startlicht met doorschijnende lampelementen
- Bediening via een hendel
-
Accessoires:
- Helmen voor de coureurs en de pet van de baancommissaris
- Geblokte vlag voor spannende race momenten
Afmetingen:
- Dodge Challenger: ca. 4 cm hoog, 14 cm lang, 6 cm breed
- Dodge Charger: ca. 4 cm hoog, 15 cm lang, 5 cm breed
- Startlicht: ca. 11 cm hoog, 4 cm breed, 3 cm diep
Zet de coureurs in de cockpits, wacht op de startlichten en ga vol gas voor de overwinning! Wie steekt er als eerste over de finishlijn in deze historische race?
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Bol.
- Bij amazon.nl kun je Lego 75893 Champions Dodge Challenger kopen voor slechts €49.90 , wat 14% minder is dan de kosten bij Bol (€57.95).
- De laagste prijs van LEGO Speed Champions 2018 Dodge Challenger SRT Demon en 1970 Dodge Charger R/T - 75893 was op 6 mei 2026 10:54.
Aanvullende informatie
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accus/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 75893 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Disney Cars |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 193 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 353 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.54 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702016370973 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Speed Champions |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 13 jaar en ouder |
| Aantal onderdelen | Tot 25 onderdelen |
| Speelgoedthema | Auto's, Sport |
15 beoordelingen voor Speed Champions 2018 Dodge Challenger SRT Demon en 1970 Dodge Charger R/T – 75893
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026













M00S666 –
Mijn dochter en haar vriend zijn gek van Lego en de Dodge demon , na lang zoeken en nadenken over de juiste verjaardags kado stuitte ik op deze Dodge Lego doos , de bestelling was er al de volgende dag en super goed verpakt er zat zelfs een bedank presentje bij van de verkoper 😉 en me schoonzoon was ook super blij met zijn kado
Positieve punten
Negatieve punten
Huibert1943 –
Mijn kleinzoon speelt ermee met veel plezier. het is degelijk speelgoed.
Positieve punten
ErwinOwrx –
De bestelling was snel geleverd en goed verpakt
Phifa –
Juiste artikel en uitstekende snelle levering!
Positieve punten
Yodajo –
Erg leuk en erg mooi. Mijn man verzamelt de speed champions serie, dus deze kon niet ontbreken in zijn collectie. Hij is er blij mee (en zoonlief ook)
Positieve punten
Pweening –
Prima lego setje leuke bezigheid om in elkaar te zetten