DUPLO Disney en Pixar’s Cars Mack bij de race – 10417
€ 19,99
Geef speeltijd voor fans van twee jaar en ouder een boost met dit Mack bij de race (10417) bouwspeelgoed, dat is geïnspireerd op de Disney en Pixar Cars films. De set bevat een grote rode speelgoedtruck om zelf te bouwen. Peuters helpen Mack om alle onderdelen klaar te maken voor de pitstop van Bliksem McQueen. […]
Beschrijving
Geef de speeltijd een boost voor fans van twee jaar en ouder met de Mack bij de race (10417) bouwspeelgoedset, geïnspireerd op de geliefde Disney en Pixar Cars films. Deze set bevat een grote rode speelgoedtruck die peuters zelf kunnen bouwen. Ze helpen Mack om alle onderdelen voor de pitstop van Bliksem McQueen gereed te maken en kunnen zelfs zijn nieuwe motor aanpassen met de meegeleverde moersleutel.
Hier zijn enkele hoogtepunten van deze geweldige set:
-
Bouwbaar speelgoedvoertuig: Peuters van twee jaar en ouder kunnen hun creativiteit de vrije loop laten met de Mack bij de race set, geïnspireerd op de iconische sleepwagen uit de Disney en Pixar Cars films.
-
Creatieve accessoires: De set omvat een duwbaar en bouwbaar model van Mack, een afstelstation, een motorsteen en een verkeerskegel, wat zorgt voor eindeloos speelplezier.
-
Interactief voertuigspel: Peuters kunnen de motor van Bliksem McQueen uit de truck halen en deze aanpassen, wat hun fijne motoriek en probleemoplossend vermogen stimuleert.
-
Cadeau-idee: Dit speelgoed is een perfect geschenk voor verjaardagen, de feestdagen of gewoon als verrassing voor jonge fans van Disney en Pixar’s Cars.
-
Veilig spelen: Alle onderdelen van de LEGO® DUPLO® sets zijn uitvoerig getest en voldoen aan de hoogste wereldwijde veiligheidsnormen, zodat ouders met een gerust hart kunnen spelen.
-
Spelenderwijs leren: Deze sets helpen peuters bij het ontwikkelen van hun motorische vaardigheden en zelfexpressie, terwijl ouders waardevolle momenten in de ontwikkeling van hun kind kunnen ervaren.
-
Afmetingen: De bouwbare Mack speelgoedsleepwagen is ongeveer 11 cm hoog, 14 cm breed en 7 cm diep, perfect voor kleine handjes om mee te spelen.
Met de LEGO® DUPLO® ǀ Disney en Pixar’s Cars Mack bij de race set wordt samen spelen met het gezin een avontuur vol creativiteit en plezier!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Degrotespeelgoedwinkel, Bol, Amazon.nl.
- Bij degrotespeelgoedwinkel.nl kun je 10417 Lego Duplo Disney Mack Bij De Race kopen voor slechts €19.99 , wat 32% minder is dan de kosten bij Bol (€29.49).
- De laagste prijs van LEGO DUPLO Disney en Pixar's Cars Mack bij de race - 10417 was op 13 mei 2026 20:26.
Aanvullende informatie
| Fabrikant Adres | Aastvej 1, 7190 Billund, Denmark |
|---|---|
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 10417 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Disney Cars |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 7 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (2) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 186 mm |
| Verpakking hoogte | 91 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017583570 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Baby & Peuter Baby Bouwsets Constructiespeelgoed Babycadeaus Babyspeelgoed cadeaus Speelgoed |
| Serie | LEGO DUPLO |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 5-6 jaar, 4 jaar, 3 jaar, 2 jaar |
| Aantal onderdelen | Tot 25 onderdelen |
| Meest populair bij | Jongens en meisjes |
5 beoordelingen voor DUPLO Disney en Pixar’s Cars Mack bij de race – 10417
Gerelateerde producten
- LEGO Messi en Ronaldo sets 25% korting bij Kruidvat 13 mei 2026
- LEGO Ideas Disney Tim Burton’s The Nightmare Before Christmas 21351 nu 50 euro goedkoper 13 mei 2026
- LEGO 11377 Minas Tirith: grootste Lord of the Rings set met 8.278 onderdelen 13 mei 2026
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
















Reneadriaan –
Leuke Duplo x Cars set voor mijn neefje van 3
Positieve punten
Nel54 –
Cadeau gegeven aan onze kleinzoon voor zijn tweede verjaardag. Hij was er blij mee en volgens onze dochter speelt hij er veel mee.
Positieve punten
Hartje93 –
Leuke set, gewoon wat je verwacht
Geanonimiseerd –
Alweer een heel leuk lego duplo cars voor een kleuter verjaardag gekocht en het was weer een schot in de roos.
Wedderweg –
Leuk en makkelijk