Disney Angel Lilo & Stitch – 43257
€ 64,99 Oorspronkelijke prijs was: € 64,99.€ 42,24Huidige prijs is: € 42,24.
Zing mee met LEGO Disney Angel 43257. Deze set hoort bij LEGO Disney. Je bouwt Angel met haar roze look en guitige glimlach. Hierbij voeg je muzikale accenten toe. Zet Angel naast Stitch, zodat ze een vrolijk duo zijn. Je zet Angel stevig op de standaard. Met 784 stukjes bouw je deze set in een […]
Beschrijving
Verras Lilo & Stitch fans en kinderen vanaf 9 jaar met het gedetailleerde Angel (43257) LEGO® Disney bouwspeelgoed! Dit verstelbare bouwmodel brengt het personage Angel uit de populaire Disney tv-serie tot leven.
Hoogtepunten van de LEGO Disney Angel set:
- Beweegbare onderdelen:
- Angel heeft beweegbare oren en antennes aan de achterkant van haar draaibare hoofd.
- Decoratieve elementen:
- Naast Angel kun je een schattige vlinder en 3 ‘zwevende’ harten bouwen voor extra versiering.
- Interactief bouwavontuur:
- Kinderen kunnen de LEGO Builder app gebruiken om in te zoomen, modellen in 3D te draaien, hun voortgang op te slaan en zo het bouwen nog leuker te maken.
- Creatieve speelmogelijkheden:
- De set stimuleert fantasierijk spel, terwijl kinderen Angel bouwen, ermee spelen of deze prachtig tentoonstellen.
- Ideaal cadeau:
- Een perfect geschenk voor meisjes en jongens die fans zijn van Disney’s Lilo & Stitch, en geschikt voor rollenspellen en creatief bouwen.
- Combineerbare sets:
- Deze set kan eenvoudig worden samengevoegd met de LEGO Disney Stitch bouwset (apart verkrijgbaar), waardoor de speelmogelijkheden eindeloos zijn.
- Vaardigheden ontwikkelen:
- Het bouwen van Angel en haar accessoires helpt kinderen om belangrijke vaardigheden zoals probleemoplossend vermogen en creativiteit te ontwikkelen.
Afmetingen:
- Het bouwbare Angel-personage, inclusief de 3 harten, is meer dan 25 cm hoog en bevat in totaal 784 onderdelen.
Met de LEGO Disney Angel bouwset kunnen kinderen hun liefde voor Lilo & Stitch op een speelse manier uiten. Een must-have voor elke fan!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Alternate, Bol, Proshop NL, Degrotespeelgoedwinkel.
- Bij amazon.nl kun je LEGO Disney Angel – Lilo & Stitch Buildable Toy – Solid Figure with 3 Heart Balloons and Butterfly – Gift for Girls, Boys and Fans from 9 Years – 43257 kopen voor slechts €42.24 , wat 35% minder is dan de kosten bij Degrotespeelgoedwinkel (€64.99).
- De laagste prijs van Lego 43257 Disney Classic Angel was op 12 mei 2026 11:05.
Aanvullende informatie
| Fabrikant Adres | Aastvej 1, 7190 Billund, Denmark |
|---|---|
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 17 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Meisjes |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 43257 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Lilo en Stitch |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 282 mm |
| Product hoogte | 95.5 mm |
| Product lengte | 262 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek, Dieren |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (9) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 261 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Nee |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017813967 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Disney |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 13 jaar en ouder |
| Aantal onderdelen | 500 tot 1000 onderdelen |
| Korting | Vanaf 5% |
16 beoordelingen voor Disney Angel Lilo & Stitch – 43257
Gerelateerde producten
- LEGO Messi en Ronaldo sets 25% korting bij Kruidvat 13 mei 2026
- LEGO Ideas Disney Tim Burton’s The Nightmare Before Christmas 21351 nu 50 euro goedkoper 13 mei 2026
- LEGO 11377 Minas Tirith: grootste Lord of the Rings set met 8.278 onderdelen 13 mei 2026
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026












Arjag –
Leuke vrolijke lego uitvoering
Positieve punten
1954oma –
Schattig vriendinnetje voor Stitch (die ik ook aan mijn kleindochter had gegeven).
Ze is er heel blij mee.
Lentekind54 –
Besteld voor mijn kleindochter en die is er superblij mee!
Cassey28 –
Zeer leuk op 1 dag in mekaar gezet super leuk
Positieve punten
Negatieve punten
Britney2000 –
Deze set is zo leuk om te maken ik had stitch al ik dag dan moet ik angel ook hebben ben een grote fan van stitch zeker een aanrader
Positieve punten
Claudje2016 –
Binnen 2 dagen had ik het in elkaar gezet, super leuk en schattig. Jammer dat ik géén foto kan plaatsen