Minecraft De Crafting-box 4.0 – 21249
€ 88,99
LEGO Minecraft De Crafting-box 4.0 (21249) biedt Minecraft spelers van 8 jaar en ouder 2 opvallende speelsets en eindeloos vrij bouwplezier. Deze Minecraft 2in1 speelgoed set kan worden gebouwd tot de Riviertoren, een fortachtig bouwwerk dat kan worden gebruikt ter verdediging tegen aanvallen van een zombie en Creeper, of het Kattenparadijs – een groot speelgoed […]
Beschrijving
LEGO Minecraft De Crafting-box 4.0 (21249) biedt Minecraft-spelers van 8 jaar en ouder twee unieke speelsets en eindeloos bouwplezier. Deze veelzijdige set kan worden opgebouwd tot:
- Riviertoren: Een fortachtig bouwwerk dat spelers beschermt tegen aanvallen van zombies en Creepers.
- Kattenparadijs: Een groot speelgoedhuis in de vorm van een kat, compleet met een kattenspeeltuin.
Met deze set kunnen kinderen hun creativiteit de vrije loop laten, zowel door het nabouwen van de voorbeeldmodellen als door het creëren van hun eigen ontwerpen. De set wordt bevolkt door populaire Minecraft-figuren, zoals:
- Steve met een zwaard
- Alex
- Een zombie
- Creeper
- Katten en schapen
Bovendien zijn er leuke functies, zoals ‘exploderende’ TNT, die de speelervaring nog realistischer maken.
Hoogtepunten van de LEGO Minecraft De Crafting-box 4.0:
- Twee bouwscenario’s: Kies tussen de Riviertoren of het Kattenparadijs.
- Bekende figuren: Inclusief Steve, Alex, en verschillende mobs uit het spel.
- Creativiteit stimuleren: Kinderen kunnen hun eigen creaties maken of de modellen uit de game nabouwen.
- Digitale ondersteuning: Met de LEGO Builder app kunnen bouwers inzoomen, modellen in 3D draaien en hun voortgang volgen.
Afmetingen:
- Riviertoren: ca. 21 cm hoog, 36 cm breed, 21 cm diep.
- Kattenhuis: ca. 13 cm hoog, 37 cm breed, 20 cm diep.
Met twee grote bouwbare modellen en oneindig veel bouwmogelijkheden is de LEGO Minecraft De Crafting-box 4.0 het ideale cadeau voor elke Minecraft-fan, perfect voor verjaardagen, Kerstmis of andere speciale gelegenheden.
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Bol.
- Bij amazon.nl kun je LEGO Minecraft De Crafting-box 4.0 2in1 Set, Bouw de Riviertoren of het Kattenparadijs, Speelgoed met Personages Alex en Steve & Creeper en Zombie Mobs figuren, Cadeau voor Jongens en Meisjes 21249 kopen voor slechts €88.99 , wat 2% minder is dan de kosten bij Bol (€90.49).
- De laagste prijs van LEGO Minecraft De Crafting-box 4.0 - 21249 was op 13 mei 2026 12:56.
Aanvullende informatie
| Fabrikant Adres | LEGO System A/S,Aastvej 1,7190 Billund, Denmark |
|---|---|
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S,Aastvej 1,7190 Billund, Denmark |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 21249 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Minecraft |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 281 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 479 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.22 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017415840 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Gaming Gaming merchandise Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Minecraft |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar |
| Aantal onderdelen | 500 tot 1000 onderdelen |
| Meest populair bij | Jongens en meisjes |
4 beoordelingen voor Minecraft De Crafting-box 4.0 – 21249
Gerelateerde producten
- LEGO Messi en Ronaldo sets 25% korting bij Kruidvat 13 mei 2026
- LEGO Ideas Disney Tim Burton’s The Nightmare Before Christmas 21351 nu 50 euro goedkoper 13 mei 2026
- LEGO 11377 Minas Tirith: grootste Lord of the Rings set met 8.278 onderdelen 13 mei 2026
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026












Aavdz –
Prachtig kado voor onze kleinzoon die 7 werd, het is misschien nog een beetje moeilijk! Maar hij red hem er redelijk mee! En zijn pa vind het ook leuk. Dus 2 vliegen in 1 klap
Maartje2729 –
Mijn zoon is helemaal gek van Minecraft en was heel blij met deze set. Leuk om te bouwen en daarna weer uit elkaar te halen voor het andere boekje. En tot slot helemaal uit elkaar om er zelf wat moois van te maken.
Annique86 –
Het is een mooie en stevige bouwset waarvan iedere kleine minecraft fan blij wordt
Positieve punten
Negatieve punten
Gondaaa –
Kleinzoon is er dolblij mee.