Minecraft De Creeper Mijn – 21155
€ 177,92
In een mijn die barst van het goud ergens diep in het mesa-bioom werk je samen met een Minecraft™ smid. Het onderkomen van de smid wordt gekenmerkt door een enorm standbeeld van een Creeper™ en is voorzien van een aambeeld, een oven en een beveiligde schatkist, want de door vleermuizen bewoonde mijn kent talloze gevaren! […]
Beschrijving
In de adembenemende wereld van het mesa-bioom vind je jezelf in een mijn die rijk is aan goud, samenwerkend met een Minecraft™ smid. Het onderkomen van de smid is indrukwekkend, met een enorm standbeeld van een Creeper™ dat als wachter fungeert. Voorbereid op de uitdagingen van deze door vleermuizen bewoonde mijn, vind je in de smidse een aambeeld, een oven en een beveiligde schatkist.
Bereid je voor op avontuur met je ijzeren zwaard en diamanten houweel. Stap in het mijnkarretje dat je naar de diepten van de mijn brengt, waar fakkels de donkere gangen verlichten. Gebruik het explosieve Minecraft dynamiet om rotsblokken op te blazen en de geblokkeerde rails vrij te maken. Wees alert, want de mummie loert om de hoek! Verstop je in de waterval en verras deze tegenstander met een slimme aanval.
Bewaar je schatten in het indrukwekkende Creeper™-standbeeld en trek aan de hendel om je goud veilig in de schatkist te laten verdwijnen. Bereid je voor op een explosieve LEGO® Minecraft-ervaring!
Belangrijkste kenmerken:
- Inclusief 3 minifiguren: Steve, een nieuwe Minecraft™ smid en een mummie, plus figuren van een Creeper™, koe en vleermuis.
- Set bevat een mijn met rails, een mijnkarretje en 3 explosieve functies.
- Het onderkomen beschikt over een groot standbeeld van een Creeper™, 2 Creeper-banners, ladders, een bed, een aambeeld en een oven.
- Omgeving bevat een woestijn- en mesa-thema met borden, een cactus en een groenteperk.
- Gebruik dynamiet om rotsblokken op te blazen en de rails vrij te maken.
- Beschikbaar met 2 houwelen en een zwaard.
- Inclusief 3 dynamietblokken, 2 kisten en 4 gouderts-elementen.
- Biedt meer dan 830 onderdelen voor eindeloos speelplezier.
- Afmetingen van de mijn: ca. 22 cm hoog, 38 cm breed en 22 cm diep.
Deze set, LEGO Minecraft De Creeper Mijn – 21155, biedt eindeloze mogelijkheden voor creativiteit en avontuur!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl.
- Bij amazon.nl kun je LEGO 21155 Minecraft The Creeper Mine kopen voor slechts €177.92
- De laagste prijs van LEGO 21155 Minecraft The Creeper Mine was op 13 mei 2026 13:04.
Aanvullende informatie
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accus/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 834 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kleur | Groen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 21155 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Minecraft |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 38 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 54 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 281 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 537 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.41 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702016370935 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Minecraft |
13 beoordelingen voor Minecraft De Creeper Mijn – 21155
Gerelateerde producten
- LEGO Messi en Ronaldo sets 25% korting bij Kruidvat 13 mei 2026
- LEGO Ideas Disney Tim Burton’s The Nightmare Before Christmas 21351 nu 50 euro goedkoper 13 mei 2026
- LEGO 11377 Minas Tirith: grootste Lord of the Rings set met 8.278 onderdelen 13 mei 2026
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026













Omamarjet –
Mijn kleinzoon was helemaal enthousiast over de Creeper mijn
Positieve punten
Negatieve punten
omavanL –
Lego is altijd een mooi cadeau.
Deze was voor mijn kleinzoon en hij was super blij.
Positieve punten
NadiaSander –
Heel goed uitgelegd en een zalige bouwtijd.Daar hebben ze even de tijd voor nodig en dat is dus ontspanning
Positieve punten
SEWW –
Mijn zoon was er héél erg blij mee. En de doos was veel goedkoper op bol.com dan elders 🙂
Positieve punten
Smeekbede –
Heel erg leuk. Mijn zoon van 7 is er super blij mee en hij is er eventjes zoet mee in deze ‘Blijf in uw kot’ periode.
Op Bol de goedkoopste prijs gevonden, alsnog vind ik het een zeer prijzig product.
Positieve punten
Negatieve punten
DavyPol –
Kwaliteitsproduct, urenlang spelplezier. Bij bol.com de voordeligste prijs gevonden.