Minecraft De Jungletempel – 21132
€ 200,95
Je ontdekt een reusachtige, door lianen overwoekerde tempel, diep in de Minecraft jungle. Een ocelot kijkt vanuit een hoge boom op je neer en twee skeletten bewaken de ingang. Doe je leren harnas aan, grijp je zwaard en maak je gereed voor de strijd! Baan je een weg langs de skeletten, ontwijk de gevaarlijke valstrikken […]
Beschrijving
Je ontdekt een reusachtige, door lianen overwoekerde tempel, diep in de Minecraft jungle. Terwijl je je weg baant door de dichte begroeiing, kijkt een ocelot vanuit een hoge boom op je neer. Twee skeletten bewaken de ingang van de tempel, klaar om elke indringer tegen te houden. Doe snel je leren harnas aan, grijp je zwaard en maak je gereed voor de strijd!
- Navigeren door gevaar: Baan je een weg langs de skeletten en ontwijk de gevaarlijke valstrikken die rond de tempel zijn geplaatst.
- Zoek de schat: Verken de donkere gangen van de tempel op zoek naar de verborgen schatkist.
- Ontdek de geheime kamer: Vind de geheime kamer en los de puzzel op door de juiste combinatie van de drie hendels te gebruiken om de schatkist te onthullen.
Eigenschappen:
- Deze set bevat een prachtig ontworpen Minecraft jungletempel, compleet met door lianen overwoekerde muren en een jungleboom om zelf te bouwen, plus een cacaoboon.
- Het modulaire dak kan worden verwijderd om toegang te krijgen tot het gedetailleerde interieur, inclusief een echt werkende valstrik en een combinatieslot met drie hendels.
- Voor de strijd heb je een leren harnas, een zwaard en de mogelijkheid om het op te nemen tegen mobs en valstrikken.
- Wapens: een zwaard en twee skelet-bogen.
- Accessoires: Steve’s harnas en helm met leder-look, een schatkist, twee diamant-elementen, twee smaragd-elementen en een bot-element.
- Eenvoudig te bouwen met een modulair ontwerp, en biedt 3 alternatieve model-configuraties.
- Laat je creativiteit de vrije loop en bouw de set om meer LEGO Minecraft avonturen te creëren!
Veel succes met je zoektocht naar de schat in de jungletempel!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Bol.
- Bij bol.com kun je LEGO Minecraft De Jungletempel - 21132 kopen voor slechts €200.95
- De laagste prijs van LEGO Minecraft De Jungletempel - 21132 was op 13 mei 2026 11:55.
Aanvullende informatie
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 1 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kleur | Groen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 21132 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage | Minecraft |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 26.2 cm |
| Product hoogte | 9.4 cm |
| Product lengte | 38.2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 264 mm |
| Verpakking hoogte | 99 mm |
| Verpakking lengte | 385 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.01 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702015865470 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Gaming Gaming merchandise Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Minecraft |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 13 jaar en ouder |
| Aantal onderdelen | 500 tot 1000 onderdelen |
| Speelgoedthema | Fantasy |
6 beoordelingen voor Minecraft De Jungletempel – 21132
Gerelateerde producten
- LEGO Messi en Ronaldo sets 25% korting bij Kruidvat 13 mei 2026
- LEGO Ideas Disney Tim Burton’s The Nightmare Before Christmas 21351 nu 50 euro goedkoper 13 mei 2026
- LEGO 11377 Minas Tirith: grootste Lord of the Rings set met 8.278 onderdelen 13 mei 2026
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
















Elisa75 –
mooi set.
Positieve punten
Negatieve punten
dende –
Mijn zoon was helemaal happy met deze set!
Eindelijk kan hij zijn spelletje in het echt spelen.
Positieve punten
Negatieve punten
Cobr –
Goed speelgoed, stimuleert de fantasie van de kinderen.
Positieve punten
klaasotto –
Kinderen die minecraft leuk vinden dit leuk.
Niettevredengeldnietterug –
Leuk speelgoed wat spreekt tot de fantasie van de kinderen
Positieve punten
sitteke –
Dat het product goedkoper is dan in de folder van lego en dat het snel geleverd was en ook volledig was.
Positieve punten
Negatieve punten