Minecraft De skeletkerker Speelgoed Halloween Set met Grot, Mobs en Figuren – 21189
€ 56,09
LEGO Minecraft De skeletkerker (21189) is een veelzijdige bouwset met speelgoed vol actie, voor kinderen vanaf 8 jaar die gek zijn op de wereld van Minecraft. In deze veelzijdige speelset neemt een grotverkenner het op tegen vijandige skeletten in meerdere biomen: een druipsteengrot met stalagmieten en stalactieten, een weelderig begroeide grot met struiken, slingerplanten, water, […]
Beschrijving
LEGO Minecraft De Skeletkerker (21189)
De LEGO Minecraft De Skeletkerker (21189) is een spannende en veelzijdige bouwset voor kinderen vanaf 8 jaar, die hen meeneemt in de fascinerende wereld van Minecraft. Deze set biedt eindeloze mogelijkheden voor creatief spel en avontuur.
Hoogtepunten van de set:
-
Verscheidenheid aan biomen:
- Druipsteengrot met stalagmieten en stalactieten.
- Weelderig begroeide grot met struiken, slingerplanten en water.
- Skeletkerker met een ronddraaiende monsterkooi.
-
Actie en avontuur:
- Kinderen kunnen een grotverkenner spelen die het opneemt tegen 3 skeletten.
- Een interactief element waarmee rotsblokken op vijandige mobs kunnen vallen.
- Draai aan een muur om een extra skelet tevoorschijn te laten komen.
-
Inclusief figuren en accessoires:
- Figuur van een grotverkenner en 3 skeletten.
- Accessoires zoals 2 kruisbogen, een houweel, een schatkist met muziekplaat, een brood en een bot.
-
Creatieve speelmogelijkheden:
- Kinderen kunnen spannende verhalen naspelen en hun eigen avonturen creëren.
- De set is opnieuw in te delen voor nog meer speelmogelijkheden.
Specificaties:
- Afmetingen: ca. 14 cm hoog, 19 cm breed en 14 cm diep.
- Bevat 364 onderdelen.
Deze LEGO Minecraft set is een geweldig cadeau voor verjaardagen, feestdagen of zomaar. Kinderen kunnen hun liefde voor Minecraft combineren met het plezier van bouwen en ontdekken, waardoor ze de magie van hun favoriete spel op een nieuwe manier ervaren.
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Bol.
- Bij amazon.nl kun je LEGO Minecraft The Skeleton Dungeon Set with Caves, Mobs and Figures with Crossbow and Other Accessories, Toys for Kids, Gift for Girls and Boys 21189 kopen voor slechts €56.09 , wat 30% minder is dan de kosten bij Bol (€79.99).
- De laagste prijs van LEGO Minecraft De skeletkerker Speelgoed Halloween Set met Grot, Mobs en Figuren - 21189 was op 13 mei 2026 13:17.
Aanvullende informatie
| Fabrikant Adres | LEGO System A/S,Aastvej 1,7190 Billund, Denmark |
|---|---|
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S,Aastvej 1,7190 Billund, Denmark |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 21189 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Minecraft |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 224 mm |
| Verpakking hoogte | 77 mm |
| Verpakking lengte | 265 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.55 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017234328 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Gaming Gaming merchandise Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Minecraft |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 13 jaar en ouder |
| Aantal onderdelen | Tot 25 onderdelen |
| Speelgoedthema | Fantasy |
18 beoordelingen voor Minecraft De skeletkerker Speelgoed Halloween Set met Grot, Mobs en Figuren – 21189
Gerelateerde producten
- LEGO Messi en Ronaldo sets 25% korting bij Kruidvat 13 mei 2026
- LEGO Ideas Disney Tim Burton’s The Nightmare Before Christmas 21351 nu 50 euro goedkoper 13 mei 2026
- LEGO 11377 Minas Tirith: grootste Lord of the Rings set met 8.278 onderdelen 13 mei 2026
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026












Gezin123456 –
Leuke set. Zoon is er erg blij mee want er zit veel bij en ook wat traps. Goede prijs-kwaliteit
bobbemc –
Leuke set voor mijn zoon!!
Positieve punten
Negatieve punten
Mammianne –
Deze uitgave van Lego’s Minecraft werd met gejuich ontvangen door mijn kleinzoon en is een goeie afwisseling met het gamespel. Hij kan er al z’n fantasie in kwijt.
Positieve punten
Kattenmama –
Leerzaam mooi inelkaar te zetten
FaatAz –
De kleine was er super blij mee,
Alleoptiesalingebruik –
Volgende dag al in huis zoals bezorgd