Minecraft Het Laatste Gevecht – 21151
Bekijk je coole drakendodersharnas, pak je enderparel, drankje en betoverde boog en ga op een avontuurlijke reis naar de dagenloze End dimensie voor de ultieme confrontatie in Minecraft™! Duik weg voor de vuurballen van de vliegende draak, versla de enderman, vernietig het endkristal, dood de enderdraak en kom als overwinnaar uit de strijd in Het […]
Beschrijving
Bekijk je coole drakendodersharnas, pak je enderparel, drankje en betoverde boog en ga op een avontuurlijke reis naar de indrukwekkende, dagenloze End dimensie voor de ultieme confrontatie in Minecraft™!
Bereid je voor op spannende momenten:
- Duik weg voor de vuurballen van de vliegende draak.
- Versla de enderman en vernietig het endkristal.
- Dood de enderdraak en kom als overwinnaar uit de strijd in Het Laatste Gevecht!
Met de inbegrepen code kun je bovendien een unieke drakendoderskin verkrijgen in de online Minecraft Bedrockeditie. Deze set is perfect voor fans van het spel!
Wat zit er in de set?
- Inclusief een drakendoder minifiguur, nieuw sinds januari 2019, plus figuren van een enderdraak en een enderman.
- Dit Minecraft™ speelgoed bevat een bouwbare enderdraak met verstelbare ledematen voor dynamische poses en een enderman figuur.
- Geniet van een Minecraft End omgeving met een obsidianen pilaar en een endkristal dat kan oppoppen.
Accessoires en wapens:
- Bewonder je drakendodersharnas en bereid je voor met een drankje, enderparel en een betoverde boog.
- Schiet vuurballen met de enderdraak en gebruik je verbeelding om de set opnieuw te bouwen voor meer LEGO® Minecraft™ creaties.
Specificaties:
- De set bevat 222 onderdelen, wat zorgt voor een leuke bouwervaring.
- Afmetingen: ca. 9 cm hoog, 23 cm breed en 13 cm diep.
Ga snel aan de slag en beleef de spanning van Het Laatste Gevecht – 21151 in LEGO Minecraft!
Aanvullende informatie
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accus/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Mannen |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kleur | Groen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 21151 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Minecraft |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 13 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 6.30 cm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702016370898 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Minecraft |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 13 jaar en ouder |
| Aantal onderdelen | Tot 25 onderdelen |
| Speelgoedthema | Fantasy, Dieren, Draken |
34 beoordelingen voor Minecraft Het Laatste Gevecht – 21151
Gerelateerde producten
- LEGO Messi en Ronaldo sets 25% korting bij Kruidvat 13 mei 2026
- LEGO Ideas Disney Tim Burton’s The Nightmare Before Christmas 21351 nu 50 euro goedkoper 13 mei 2026
- LEGO 11377 Minas Tirith: grootste Lord of the Rings set met 8.278 onderdelen 13 mei 2026
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
















Rossendaler –
Gave set van de end en gratis minecraft skin erbij leuk
Positieve punten
Brand3 –
Voor de echte minecrafts fans Super leuk en snel geleverd.
Positieve punten
Joycevsch –
Onze zoon heeft er heel veel plezier mee, kan er uren mee spelen.
Positieve punten
Tassah –
Precies zoals verwacht. Kind blij ik ook blij!!
Positieve punten
Janprima –
Mooi speelgoed, netjes verpakt
Positieve punten
OpaHans52 –
Als kind van lego en minecraft houd dan kopen
Positieve punten