Minifiguren 100 jaar Disney Verrassingszakje Set – 71038
€ 13,39
Kinderen vanaf 5 jaar kunnen hun favoriete filmmomenten naspelen met deze LEGO Minifiguren 100 jaar Disney (71038) verrassingszakjes. Deze bekende en populaire tekenfilmpersonages uit de afgelopen eeuw zijn verkrijgbaar vanaf mei 2023 en ideaal om te verzamelen, neer te zetten of te gebruiken voor fantasierijk spelen. Disney fans zullen dolblij zijn met deze nostalgische reeks […]
Beschrijving
Kinderen vanaf 5 jaar kunnen hun favoriete filmmomenten naspelen met de LEGO Minifiguren 100 jaar Disney (71038) verrassingszakjes. Deze populaire tekenfilmpersonages, die over de afgelopen eeuw geliefd zijn geworden, zijn vanaf mei 2023 verkrijgbaar. Ze zijn perfect voor verzamelaars, als decoratie of voor fantasierijk spel.
Disney-fans zullen enthousiast zijn over deze nostalgische reeks. De volgende iconische personages zijn beschikbaar:
- Tovenaarsleerling Mickey
- Pinokkio
- Japie Krekel
- De Koningin
- Stitch 626
- Pocahontas
- Cruella de Vil & dalmatiër puppy
- Miguel & Dante
- Ernesto de la Cruz
- Oswald het Gelukskonijn
- Robin Hood
- Prins John
- Tiana
- Dr. Facilier
- De Hartenkoningin
- Mulan
- Aurora
- Baymax
Elk van de 18 LEGO Disney minifiguren is verpakt in een verzegeld verrassingszakje. Elk zakje bevat minimaal één cool accessoire en een informatieboekje voor verzamelaars. Dit verrassingspakket is een ideaal cadeau om de fantasie van kinderen te stimuleren en hen veel speelplezier te bieden.
Belangrijke eigenschappen:
- Bevat een verzamelbaar verrassingszakje met één van de 18 willekeurig gekozen limited-edition LEGO Disney 100-jarige minifiguren.
- Geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar en volwassen verzamelaars die de magische wereld van Disney willen vieren.
- Fans kunnen zich onderdompelen in nostalgie en een reeks iconische Disney-filmfiguren verzamelen.
- Inclusief minstens één cool accessoire en een verzamelfolder bij elke figuur.
Deze verzamelbare LEGO Disney Minifiguren zijn perfect als cadeau voor zowel kinderen als volwassenen, zodat ze hun collectie kunnen uitbreiden met de LEGO Minifiguren 100 jaar Disney Verrassingszakje Set – 71038.
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Bol.
- Bij amazon.nl kun je LEGO Minifiguras Disney 100 Aniversario - 71038 kopen voor slechts €13.39 , wat 10% minder is dan de kosten bij Bol (€14.95).
- De laagste prijs van LEGO 71038 Minifiguren 100 jaar Disney (Verrassingszakje, 1 Minifiguur per verpakking) was op 13 mei 2026 15:54.
Aanvullende informatie
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 71038 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Disney 100 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product hoogte | 15 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 94 mm |
| Verpakking hoogte | 14 mm |
| Verpakking lengte | 145 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Nee |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017417813 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Minifigures |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 5-6 jaar |
| Aantal onderdelen | Tot 25 onderdelen |
| Meest populair bij | Jongens en meisjes |
4 beoordelingen voor Minifiguren 100 jaar Disney Verrassingszakje Set – 71038
Gerelateerde producten
- LEGO Messi en Ronaldo sets 25% korting bij Kruidvat 13 mei 2026
- LEGO Ideas Disney Tim Burton’s The Nightmare Before Christmas 21351 nu 50 euro goedkoper 13 mei 2026
- LEGO 11377 Minas Tirith: grootste Lord of the Rings set met 8.278 onderdelen 13 mei 2026
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026










HuibWillemse –
Dit item is echte rommel, en Lego onwaardig. Het is ten eerste veel te duur voor zo’n klein item (ik had het juist iets groter verwacht, maar die info wordt niet gegeven), ten tweede proberen ze je te verleiden om er steeds méér van te kopen en ten laatste maar niet minder belangrijk: de kwaliteit laat veel te wensen over – bijvoorbeeld: het bord dat het figuurtje in de hand houdt, kan niet behoorlijk (en niet zonder super glue !) bevestigd worden. Koop dit niet, het is het geld absoluut niet waard.
Negatieve punten
rkampinga –
Let op … het is maar 1 poppetje. Schandalig dat je daarvoor ruim 8,00 voor moet betalen. Ik vind het afzetterij.
Positieve punten
Negatieve punten
MadeleineT –
Leuk om naar te kijken
Danisios –
eenvoudig in elkaar te zetten