NINJAGO – Boogdraak van Concentratie speelgoedset – 71836
€ 99,99 Oorspronkelijke prijs was: € 99,99.€ 58,99Huidige prijs is: € 58,99.
Verras jongens en meisjes vanaf 9 jaar met dit LEGO® NINJAGO® Boogdraak van Concentratie (71836) ninjaspeelgoed waarmee ze actiescènes kunnen naspelen uit seizoen 3 van de tv-serie NINJAGO De Drakenstrijd. Deze bouwset bevat een 2-koppige drakenfiguur met verstelbare staart, poten, voeten, kop, nek, kaak en klauwen. Kinderen kunnen een schieter op zijn borst activeren en […]
Beschrijving
Verwen jongens en meisjes vanaf 9 jaar met de LEGO® NINJAGO® Boogdraak van Concentratie (71836). Deze spannende bouwset laat kinderen actiescènes naspelen uit seizoen 3 van de populaire tv-serie NINJAGO De Drakenstrijd.
Kenmerken van de Boogdraak van Concentratie:
- 2-koppige draak: De draak is volledig verstelbaar met een beweegbare staart, poten, voeten, kop, nek, kaak en klauwen.
- Interactieve functies: Kinderen kunnen de schieter op de borst van de draak activeren en de grote folievleugels laten bewegen met de hendel op de rug.
Inclusief 8 NINJAGO® minifiguren:
- Ninja-characters: Deze set bevat Lloyd, Cole, Wyldfyre, Kai en hun bondgenote Pixal, elk uitgerust met een ninjawapen.
- Schurken: Drix, Zarkt en een Draconische strijder zijn ook inbegrepen met hun eigen wapens.
Extra speelplezier:
- Spinjitzu spinnervoertuig: De set bevat een spinnervoertuig waar een minifiguur in geplaatst kan worden. Druk op de knop op de lanceerder om de minifiguur snel te laten rondtollen en kijk hoe 2 krachtelementen worden afgeschoten als het doel wordt geraakt.
Perfect als cadeau:
- Ninjacadeau: Deze LEGO® set biedt een leuke bouw- en speelervaring voor kinderen vanaf 9 jaar die houden van ninja-avonturen.
Combineer met andere sets:
- Grotere avonturen: Ontdek ook andere LEGO® NINJAGO® sets (apart verkrijgbaar) voor nog meer draken, tempels en voertuigen.
Afmetingen:
- De Boogdraak van Concentratie is ca. 27 cm hoog en bevat 869 onderdelen, perfect voor jonge bouwers en NINJAGO-fans.
Met dit speelgoed kunnen kinderen hun creativiteit en fantasie de vrije loop laten!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Lidl, Bol, Alternate, Proshop NL, Conrad.
- Bij amazon.nl kun je LEGO NINJAGO Bow Dragon of Concentration Toy for 9 Years and Up with 8 Minifigures and Spinjitzu Spinner, Ninja and Dragons Toys, Gift for Boys, Girls and Dragons Rising Fans 71836 kopen voor slechts €58.99 , wat 30% minder is dan de kosten bij Conrad (€83.99).
- De laagste prijs van LEGO® NINJAGO 71836 Lichtbeugenrache was op 11 mei 2026 16:06.
Aanvullende informatie
| Fabrikant Adres | Aastvej 1, 7190 Billund, Denmark |
|---|---|
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S,Aastvej 1,7190 Billund, Denmark |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 17 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal minifiguren | 8 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 71836 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 27 cm |
| Product lengte | 54 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Draken, Fantasy |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands, Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (9) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 280 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 534 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.21 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Nee |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017815701 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO NINJAGO |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 13 jaar en ouder |
| Aantal onderdelen | 500 tot 1000 onderdelen |
| Korting | Vanaf 20%, Vanaf 10%, Vanaf 5% |
4 beoordelingen voor NINJAGO – Boogdraak van Concentratie speelgoedset – 71836
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026












Jorisvdw1 –
prachtige set mooie figuurtjes mooie prijs echt een aanrader
Vdisb –
Dit is gewoon leuk koop het
Positieve punten
Negatieve punten
LdenH86 –
Top ding. Alleen je moet er wel geduld voor hebben, het is niet zo dat de draak snel in elkaar zit. Mijn zoon was er net te jong voor. Maar zodra de draak in elkaar zat, was mijn zoon mega blij. Het is een mooie draak!
Lena2025 –
Zoon van 7 is er helemaal blij mee en het was ook nog een mooie aanbieding.