NINJAGO Kai’s elementaire vuurmecha – 71808
€ 29,99 Oorspronkelijke prijs was: € 29,99.€ 19,99Huidige prijs is: € 19,99.
Kinderen vanaf 7 jaar kunnen verhalen uit seizoen 2 van de NINJAGO Dragons Rising tv-serie naspelen met het ninja speelgoed Kai’s elementaire vuurmecha (71808). De LEGO NINJAGO mech heeft verstelbare armen en benen die naar alle kanten kunnen worden gedraaid, een cockpit voor de ninja minifiguur en een groot gouden zwaard voor rollenspel confrontaties met […]
Beschrijving
Kinderen vanaf 7 jaar kunnen spannende avonturen naspelen uit seizoen 2 van de NINJAGO Dragons Rising tv-serie met het fantastische ninja speelgoed: Kai’s elementaire vuurmecha (71808). Deze LEGO NINJAGO mech biedt eindeloze mogelijkheden voor creatief rollenspel en plezier!
Belangrijkste kenmerken van Kai’s elementaire vuurmecha (71808):
- Verstelbare ledematen: De armen en benen van de mecha zijn helemaal aanpasbaar en kunnen in verschillende posities worden gedraaid voor dynamische actie.
- Cockpit voor minifiguur: De mecha is voorzien van een cockpit waar de ninja minifiguur veilig kan plaatsnemen, klaar voor avontuur.
- Groot gouden zwaard: Voor spannende confrontaties met de Wolvenmecha, is er een indrukwekkend gouden zwaard inbegrepen.
- Creatieve aanpassingen: De afneembare onderdelen (benen, armen en borst) kunnen eenvoudig worden gecombineerd met onderdelen van Cole’s elementaire aardemecha (71806) en Sora’s elementaire techmecha (71807), die apart verkrijgbaar zijn. Hierdoor kunnen kinderen hun eigen unieke mecha ontwerpen!
De set is ook perfect als cadeau voor kinderen, aangezien deze LEGO set 4 minifiguren bevat:
- NINJAGO Kai
- NINJAGO Zane met mini katana’s
- Jordana met een zwaard
- Wolvenmasker strijder
Met de LEGO Builder app kunnen kinderen de mecha op een eenvoudige en intuïtieve manier bouwen, wat het bouwproces nog leuker maakt.
Afmetingen en specificaties:
- Hoogte van de mecha: ca. 16 cm
- Aantal onderdelen: 322
Laat de creativiteit van je kind de vrije loop met deze fantastische LEGO NINJAGO set!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Lidl, Alternate, Conrad, Bol.
- Bij amazon.nl kun je LEGO NINJAGO Kai's Elementary Fire Mecha, Fun Ninja Toy for Kids with Customizable Red Action Figure and Kai and Zane Minifigures, Gift for Boys and Girls 7 Years and Up 71808 kopen voor slechts €19.99 , wat 26% minder is dan de kosten bij Bol (€26.99).
- De laagste prijs van LEGO NINJAGO Kai's elementaire vuurmecha - 71808 was op 11 mei 2026 15:57.
Aanvullende informatie
| Fabrikant Adres | Aastvej 1, 7190 Billund, Denmark |
|---|---|
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 15 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 71808 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 26 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (7) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 261 mm |
| Verpakking hoogte | 66 mm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017584522 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO NINJAGO |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 13 jaar en ouder |
| Aantal onderdelen | 250 tot 500 onderdelen |
| Korting | Vanaf 10%, Vanaf 5% |
18 beoordelingen voor NINJAGO Kai’s elementaire vuurmecha – 71808
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026












dreetn76 –
Snel ontvangen top
Hathi –
Snelle levering in prima verpakking
Legoman123 –
Mooi en goedkoop snel bezorgd
Positieve punten
Bigbear68 –
weer een kleinkind gelukkig gemaakt voor zijn verjaardag !
Positieve punten
MstrU –
Prima
Positieve punten
Lucorda –
Neefje was heel blij met zijn cadeau dus top.