NINJAGO Ninja Strijdvoertuig 3-in-1 Speelset – 71844
€ 67,90
Jongens en meisjes vanaf 8 jaar spelen scènes na uit seizoen 3 van de NINJAGO Dragons Rising tv-serie met het Ninja strijdvoertuig 3-in-1 speelgoed voor kinderen (71844). Ze kunnen spelen met een grote speelgoed motor voordat ze deze opsplitsen in 3 kleinere LEGO NINJAGO voertuigen: Kai’s motor, Wyldfyre’s motor en Fraks vliegtuigje met 2 noppenschieters. […]
Beschrijving
LEGO NINJAGO Strijdvoertuig 3-in-1 Speelset (71844)
Jongens en meisjes vanaf 8 jaar kunnen met de LEGO NINJAGO Strijdvoertuig 3-in-1 speelset (71844) scènes naspelen uit seizoen 3 van de NINJAGO Dragons Rising tv-serie. Dit uitgebreide bouwpakket biedt eindeloze mogelijkheden voor creatief spel.
Belangrijkste kenmerken:
- 3-in-1 Ninja strijdvoertuig: Kinderen kunnen het grote voertuig omtoveren in drie kleinere LEGO NINJAGO voertuigen:
- Kai’s ninjamotor
- Wyldfyre’s motor
- Fraks klein vliegtuigje met twee noppenschieters
- Zes NINJAGO minifiguren: De set bevat populaire personages zoals:
- Kai
- Wyldfyre
- Cole met een doorschijnend onthullingszwaard
- Frak, voor het eerst in deze set
- Nokt
- Draconische geestverkenner, elk met hun eigen wapens en accessoires
- Ninjawapens: De figuren zijn uitgerust met:
- Twee gouden katana’s voor Kai, Wyldfyre en Frak
- Cole’s doorschijnende onthullingszwaard en lantaarn
- Speelgoedzwaarden voor Nokt en de geestverkenner
- Interactief bouwen: De LEGO Builder app begeleidt kinderen door het bouwproces, met functies zoals voortgang bijhouden, inzoomen en 3D-weergave.
- Ideaal cadeau: Dit avontuurlijke speelgoed is perfect voor kinderen die houden van bouwen en rollenspellen, en maakt een geweldig verjaardagscadeau.
Afmetingen:
- Hoogte: ca. 14 cm
- Lengte: 24 cm
- Breedte: 22 cm
Met de LEGO NINJAGO Strijdvoertuig 3-in-1 speelset kunnen kinderen hun fantasie de vrije loop laten en spannende avonturen beleven in een wereld vol ninjas!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Alternate, Amazon.nl, Proshop NL, Coppenswarenhuis, Conrad.
- Bij alternate.nl kun je LEGO Ninjago - Ninja strijdvoertuig Constructiespeelgoed kopen voor slechts €67.90 , wat 15% minder is dan de kosten bij Conrad (€79.99).
- De laagste prijs van LEGO® NINJAGO 71844 Ninja-actieflitzer was op 11 mei 2026 14:26.
Aanvullende informatie
| Fabrikant Adres | Aastvej 1, 7190 Billund, Denmark |
|---|---|
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S,Aastvej 1,7190 Billund, Denmark |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | iOS, Android |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 71844 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 220 mm |
| Product hoogte | 140 mm |
| Product lengte | 240 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken in water waar kinderen kunnen staan en onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 281 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 456 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Nee |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017815770 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO NINJAGO |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 13 jaar en ouder |
| Aantal onderdelen | 500 tot 1000 onderdelen |
| Speelgoedthema | Auto's, Sciencefiction |
1 beoordeling voor NINJAGO Ninja Strijdvoertuig 3-in-1 Speelset – 71844
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026
















Luck71 –
Snel levering