Minecraft De Illager Overval – 21160
€ 170,95 Oorspronkelijke prijs was: € 170,95.€ 150,00Huidige prijs is: € 150,00.
De Pillagers zijn op strooptocht, onder leiding van de Pillager aanvoerder. Hij wordt vergezeld door een Verdediger en een Ravager, waarvan de bek open en dicht klapt. Kom dus niet te dichtbij! Kun jij de dorpsbewoners redden van de aanval en voorkomen dat hun handelspost en gewassen worden vernietigd? Je hebt al je Minecraft™ vaardigheden […]
Beschrijving
De Pillagers zijn op strooptocht!
Onder leiding van de Pillager aanvoerder, vergezeld door een krachtige Verdediger en een indrukwekkende Ravager, die zijn bek continu open en dicht klapt, dreigen de dorpsbewoners in gevaar te komen. Durf jij de uitdaging aan om hun handelspost en gewassen te beschermen tegen deze vijandige indringers?
Kenmerken van de LEGO® Minecraft™ set:
- Driedelige set: De set biedt kinderen de mogelijkheid om de onderdelen telkens anders te combineren, wat zorgt voor eindeloze avonturen.
- Nieuwe personages: De Pillagers, geïntroduceerd in januari 2020, en de Ravager voegen extra spanning toe aan het spel.
- Mysterieus figuur: Een mysterieuze Kai figuur komt te hulp om de dorpsbewoners en hun bezittingen te redden.
- Bouwplezier: Kinderen van 7 jaar en ouder kunnen deze veelzijdige set bouwen, ombouwen en er eindeloos mee spelen.
- Geen batterijen nodig: Dit speelgoed bevordert creativiteit en probleemoplossend vermogen, zowel alleen als in groepsverband.
- Eenvoudige instructies: Kinderen kunnen direct aan de slag met gebruiksvriendelijke bouwinstructies. Verloren instructies zijn eenvoudig te downloaden via LEGO.com.
Specificaties:
- Afmetingen: 46 cm lang, 34 cm breed en 26 cm hoog.
- Compatibiliteit: De set kan worden gecombineerd met andere LEGO® sets voor nog meer plezier.
- Veiligheid: LEGO® bouwsets voldoen aan strenge veiligheids- en kwaliteitsnormen, zodat je zeker weet dat het veilig is voor jouw kind.
Met LEGO® Minecraft™ haal je de actie van het spel naar de echte wereld. Bereid je voor op spannende gevechten en avonturen terwijl je de dorpsbewoners beschermt tegen de Pillagers en hun bijtende Ravager!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Bol, Amazon.nl.
- Bij bol.com kun je LEGO Minecraft De Illager Overval - 21160 kopen voor slechts €150.00
- De laagste prijs van LEGO Minecraft De Illager Overval - 21160 was op 14 mei 2026 12:05.
Aanvullende informatie
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 5 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kleur | Lego 21160 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 21160 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Minecraft |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 26 cm |
| Product lengte | 46 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Science, Technology, Engineering, Mathematics, Art |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 263 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 389 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.83 kg |
| Voedingstype | USB |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702016618273 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Gaming Gaming merchandise Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Minecraft |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 13 jaar en ouder |
| Aantal onderdelen | Tot 25 onderdelen |
| Speelgoedthema | Fantasy |
10 beoordelingen voor Minecraft De Illager Overval – 21160
Gerelateerde producten
- LEGO Messi en Ronaldo sets 25% korting bij Kruidvat 13 mei 2026
- LEGO Ideas Disney Tim Burton’s The Nightmare Before Christmas 21351 nu 50 euro goedkoper 13 mei 2026
- LEGO 11377 Minas Tirith: grootste Lord of the Rings set met 8.278 onderdelen 13 mei 2026
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
















stofinfer –
heel klein naar de verhouding prijs.
Positieve punten
Eentweedriepiano –
Uren speelplezier!
Positieve punten
Ruja –
Zeer leuke set
Positieve punten
Lizzke –
Leuk uitgebreid pakket
Positieve punten
Lindarubenlisa –
Goed op kleur letten
Negatieve punten
Dorinda142 –
Perfect wat we van Lego gewoon zijn en ook verwachten! 🙂