Minecraft® De wolvenburcht speelset met fort 21261
€ 45,00
Kinderen met een passie voor avontuur, forten en Minecraft® personages kunnen van dit alles en meer genieten met LEGO® Minecraft De wolvenburcht (21261). Dit Minecraft wolvencadeau voor kinderen vanaf 8 jaar is een creatieve bouw- en speelset vol actie.Kinderen bouwen een basis voor de wolventemmer met een grote wolvenkop boven de ingang. Ze kunnen het […]
Beschrijving
Kinderen met een passie voor avontuur, forten en Minecraft® personages kunnen hun creativiteit en speelplezier optimaal benutten met de LEGO® Minecraft De Wolvenburcht (21261). Deze dynamische bouw- en speelset, ideaal voor kinderen vanaf 8 jaar, biedt een wereld vol actie en fantasie.
Hoofdkenmerken van LEGO® Minecraft De Wolvenburcht (21261):
-
Wolvenburcht: Kinderen bouwen een indrukwekkende basis voor de wolventemmer, compleet met een grote wolvenkop boven de ingang. Het gezicht van de wolf kan eenvoudig worden veranderd van vriendelijk naar boos, wat zorgt voor extra interactie.
-
Interieur: Binnenin de burcht vinden kinderen een werkbank, smeltoven, aambeeld en, voor het eerst in een LEGO Minecraft set, een smeedtafel. Deze elementen stimuleren creatief bouwen en spelen.
-
Avontuurlijke items: Een kist vol spullen bevat een Netherieten staaf waarmee kinderen een zwaard kunnen maken, zoete bessen en botten om de wilde wolf te temmen.
-
Buitenwereld: Het bosgedeelte rondom de burcht bevat een boom, rotsblok, paddenstoel en een zoetebessenstruik. Dit biedt een prachtige setting voor avonturen.
-
Vijanden: Twee Minecraft skeletten zwerven rond in het bos. De ene heeft een betoverde boog, terwijl de andere is uitgerust met een pijl en boog en een diamanten helm. Dit voegt een spannend element van strijd toe aan het spel.
-
Digitale integratie: Voor nog meer plezier kunnen kinderen de intuïtieve LEGO Builder app gebruiken, waarmee ze hun bouwervaring kunnen verbeteren.
Met LEGO® Minecraft De Wolvenburcht (21261) kunnen kinderen hun eigen avonturen creëren en hun liefde voor Minecraft en bouwen combineren!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Bol.
- Bij amazon.nl kun je LEGO Minecraft The Wolf Castle – Castle Toy for Children with Character, 2 Skeletons, 2 Wolves and Accessories incl. Workbench – Gift for Gamers, Girls and Boys from 8 Years – 21261 kopen voor slechts €45.00 , wat 22% minder is dan de kosten bij Bol (€58.00).
- De laagste prijs van LEGO Minecraft® De wolvenburcht speelset met fort 21261 was op 6 mei 2026 13:35.
Aanvullende informatie
| Fabrikant Adres | Aastvej 1, 7190 Billund, Denmark |
|---|---|
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Android, iOS |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kleur | Kleurloos |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 21261 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Minecraft |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 222 mm |
| Product hoogte | 263 mm |
| Product lengte | 262 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Verpakking breedte | 225 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Nee |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017583372 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Gaming Gaming merchandise Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Minecraft |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 13 jaar en ouder |
| Aantal onderdelen | 250 tot 500 onderdelen |
| Meest populair bij | Jongens en meisjes |
14 beoordelingen voor Minecraft® De wolvenburcht speelset met fort 21261
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026












Klaskehaarkookworkshops –
Super leuk!!
Lonkie1984 –
Mooie lego set
Zoontje is er blij mee
Odiee –
Mijn zoon is enorm blij met zijn wolvenburcht! Hij wou die zo graag hebben wat het fijn maakt dat het snel bezorgd is. Goede kwaliteit waar hij met veel plezier mee speelt
Positieve punten
PdGS –
Bevalt heel goed
Geanonimiseerd –
Mijn kleinzoon vond het toppie!
Hij is er meteen aan begonnen
norre66 –
alles volgens afspraak