Fortnite Durrr Burger Restaurant – 77076
€ 59,99 Oorspronkelijke prijs was: € 59,99.€ 41,99Huidige prijs is: € 41,99.
Laat kinderen genieten van een flinke portie creativiteit met de LEGO® Fortnite® Durrr Burger restaurant (77076) bouwset voor jongens en meisjes vanaf 10 jaar. Dit speelgoed is gebaseerd op een bekende locatie uit de game en laat fans creatieve verhalen bereiden. Gamers zullen veel plezier beleven aan het in elkaar zetten van het modulaire Durrr […]
Beschrijving
Laat kinderen genieten van een flinke portie creativiteit met de LEGO® Fortnite® Durrr Burger restaurant (77076) bouwset. Dit spannende speelgoed is perfect voor jongens en meisjes vanaf 10 jaar en is geïnspireerd op een iconische locatie uit de populaire game. Met deze set kunnen jonge gamers hun verbeelding de vrije loop laten, terwijl ze hun eigen verhalen creëren.
Kenmerken van de LEGO® Fortnite® Durrr Burger restaurant bouwset:
-
Modulair ontwerp: Het Durrr Burger restaurant is eenvoudig in elkaar te zetten en bevat verschillende speelse elementen, zoals:
- Een kassa
- Sausjes en een frisdrankautomaat
- Een zitgedeelte buiten met een kopje en een gebakken ei
- Een afneembare zolder met een spin en ruimte voor accessoires zoals een schop en dynamiet
-
Inclusief minifiguren: De set bevat vier LEGO® minifiguren:
- Beach Bomber
- Beef Boss
- Grimey
- Een skeletDeze figuren brengen de actie tot leven en stimuleren fantasierijke rollenspellen.
-
In-game bonusitem: Bouwers ontvangen een speciale Beef Boss outfit voor gebruik in de LEGO® Fortnite® videogame, die kan worden ingewisseld door de QR-code op de instructies te scannen.
-
Cadeautip: Deze bouwset is een fantastisch cadeau voor gamers, toekomstige chef-koks en LEGO-fans van alle leeftijden.
-
LEGO® Builder app: Instructies voor het bouwen zijn beschikbaar in de LEGO Builder app, waarmee kinderen kunnen inzoomen en hun voortgang kunnen volgen.
-
Afmetingen: Het model bestaat uit 546 onderdelen en is ca. 27 cm hoog, 18 cm breed en 9 cm diep.
Met de LEGO® Fortnite® Durrr Burger restaurant (77076) kunnen kinderen de avonturen uit de game naar de echte wereld brengen en hun creativiteit stimuleren!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Bol, Alternate, Proshop NL, Coppenswarenhuis.
- Bij amazon.nl kun je LEGO Fortnite Durrr Burger Restaurant - Creative Toy for Kids with Beach Bomber, Beef Boss and Grimey Minifigures - Gift for Gamers, Boys, Girls and Teenagers from 10 Years - 77076 kopen voor slechts €41.99 , wat 20% minder is dan de kosten bij Coppenswarenhuis (€52.65).
- De laagste prijs van LEGO® Fortnite77076 Durrr Burger restaurant was op 6 mei 2026 10:49.
Aanvullende informatie
| Fabrikant Adres | Aastvej 1, 7190 Billund, Denmark |
|---|---|
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 17 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Accu/batterij code | Overige codes |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 77076 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Fortnite |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 28.00 cm |
| Product lengte | 26 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 261 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Nee |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017824291 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Gaming Gaming merchandise Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Fortnite |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 13 jaar en ouder |
| Aantal onderdelen | 500 tot 1000 onderdelen |
| Meest populair bij | Jongens en meisjes |
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.