Fortnite Peely en Sparkplugs Kamp – 77075
€ 14,90
Verras gamers met deze LEGO® Fortnite® Peely en Sparkplugs kamp (77075) bouwset voor kinderen vanaf 7 jaar. Deze set uit de videogame zit vol herkenbare elementen en personages en moedigt fans aan om hun eigen LEGO Fortnite avontuur te creëren. De speelset bootst de eerste uitdagingen na die spelers tegenkomen in de LEGO Fortnite Odyssey […]
Beschrijving
Verras gamers met de LEGO® Fortnite® Peely en Sparkplug kamp (77075) bouwset, speciaal ontworpen voor kinderen vanaf 7 jaar. Deze set is vol met herkenbare elementen en personages uit de populaire videogame, waardoor fans worden aangemoedigd om hun eigen LEGO Fortnite avonturen te creëren. Hier zijn enkele hoogtepunten van deze speelset:
-
Gamingbouwset: De set bootst de eerste uitdagingen na die spelers tegenkomen in de LEGO® Fortnite® Odyssey videogame. Ontdek de wereld van Fortnite in jouw eigen huis!
-
Creatieve bouwmogelijkheden: Kinderen kunnen een kampvuur, een werkbank en ruïnes bouwen, wat zorgt voor eindeloos speelplezier en creativiteit.
-
Figuren uit de game: Inclusief minifiguren van de populaire personages Peely, Sparkplug en een skelet. Daarnaast zijn er ook een Supply Lama en een wolf met beweegbare staart en poten, ideaal voor het naspelen van verschillende scènes.
-
In-game bonusitem: Bij de set ontvang je een speciale Sparkplug outfit voor de LEGO® Fortnite® videogame. Bouwers kunnen deze outfit inwisselen door de QR-code op de bouwinstructies te scannen.
-
Ideaal cadeau: Deze set is een perfect cadeau voor jongens en meisjes die van gamen houden, evenals voor LEGO® Fortnite® fans van alle leeftijden.
-
Combineer met andere sets: De LEGO Fortnite sets zijn compatibel met andere modellen (apart verkrijgbaar), waardoor je een indrukwekkende videogamedisplay kunt creëren.
-
Afmetingen en onderdelen: De set bevat 250 onderdelen. Het ruïnegedeelte van het bouwwerk is ongeveer 9 cm hoog, 10 cm breed en 6 cm diep.
Ontdek de wereld van LEGO® Fortnite® en breng de spannende avonturen uit de game naar het echte leven met deze fantastische bouwset!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Alternate, Bol, Proshop NL.
- Bij alternate.nl kun je LEGO Fortnite - Peely en Sparkplugs kamp Constructiespeelgoed kopen voor slechts €14.90 , wat 25% minder is dan de kosten bij Proshop NL (€19.95).
- De laagste prijs van LEGO FORTNITE 77075 Peely en Sparkplugs kamp was op 11 mei 2026 11:46.
Aanvullende informatie
| Fabrikant Adres | Aastvej 1, 7190 Billund, Denmark |
|---|---|
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| MPN Manufacturer Part Number | 77075 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Fortnite |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 19.00 cm |
| Product lengte | 26 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017824307 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Gaming Gaming merchandise Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Fortnite |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar, 13 jaar en ouder |
| Aantal onderdelen | 100 tot 250 onderdelen, 250 tot 500 onderdelen |
| Meest populair bij | Jongens en meisjes |
4 beoordelingen voor Fortnite Peely en Sparkplugs Kamp – 77075
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026







Schorpioentje1 –
Voor een hele goeie prijs, krijg je niet alleen een leuke set, maar ook een in game skin! De set is heel leuk om te maken, doordat er geen herhaling is. Het is altijd iets anders kleins dat je bouwt. Eerlijk een 10/10. Goeie gedetailleerde minifgs ook, gewoonweg super!
Positieve punten
Leentje17091965 –
Kleinzoon is er super blij mee!
Wildrobotfunko –
Ik heb deze set samen met de andere twee nieuwe fornite sets gekocht en al is dit de kleinste en zit er het minst bij is deze ver uit het beste kwa geld en karakters 5 karakters en 2 iconische fortnite minifiguren
Bednarek –
Het mooi niet moeilijk
Positieve punten
Negatieve punten