Harry Potter 76423 – Zweinstein Express™ en Zweinsveld™ Station – 76423
€ 142,04
De LEGO® Harry Potter™ Zweinstein Express™ speelset (76423) is een betoverende set voor kinderen vanaf 8 jaar. Deze set bevat een locomotief, passagiersrijtuigen, en het snoepkarretje van de Snoepheks. Met 8 minifiguren, waaronder Harry en Hagrid, kunnen kinderen de aankomst van nieuwe leerlingen op Zweinstein naspelen. De set biedt intuïtieve bouwinstructies via de LEGO Builder app en bevat authentieke details van het Zweinsveld station.
Beschrijving
Beleef de magie van Zweinstein™ met de LEGO® Harry Potter™ Zweinstein Express™ en Zweinsveld™ station (76423) speelset! Deze fantastische set, nieuw in juni 2023, is perfect voor kinderen vanaf 8 jaar en biedt een unieke bouwervaring en eindeloos speelplezier.
Belangrijkste kenmerken:
-
Zweinstein Express™:
- Inclusief een gedetailleerde locomotief, kolenwagon, 2 passagiersrijtuigen en het snoepkarretje van de Snoepheks.
- Rijd over de rails of draai de stootbalk voor een avontuur op ander terrein.
-
Zweinsveld™ Station:
- Voorzien van een loket, Uilenpostkantoor, toilet en perron met authentieke details.
- Bouwbaar bord met routebeschrijving naar Zweinsveld en Zweinstein™.
-
Populaire personages:
- Bevat 8 LEGO minifiguren, waaronder Harry Potter™, Ron Wemel™, Hermelien Griffel™, Draco Malfidus™, Leo Jordaan, Rubeus Hagrid™, de Snoepheks en de conducteur.
- Inclusief accessoires zoals een doos met Smekkies in Alle Smaken en Hagrid’s fotoalbum voor Harry.
-
Nieuwe manier van bouwen:
- Maak gebruik van de LEGO Builder app voor een intuïtief bouwavontuur: inzoomen, 3D-modellen draaien, voortgang bijhouden en sets opslaan.
-
Afmetingen:
- De LEGO® Harry Potter™ Zweinstein Express™ is ca. 8 cm hoog, 59 cm lang en 6 cm breed.
Een perfect cadeau:
- Deze 1074-delige set is ideaal voor verjaardagen of de feestdagen, en biedt kinderen de kans om samen met hun favoriete personages magische avonturen te beleven.
Kwaliteit en veiligheid:
- LEGO® onderdelen voldoen aan hoge kwaliteitsnormen en zijn ontworpen om stevig en eenvoudig in elkaar te passen, met strikte veiligheidsnormen in acht genomen.
Ontdek de betoverende wereld van Harry Potter met deze prachtige LEGO set!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Proshop NL, Bol, Amazon.nl.
- Bij proshop.nl kun je LEGO Harry Potter 76423 Zweinstein Express en Zweinsveld station kopen voor slechts €142.04 , wat 21% minder is dan de kosten bij Bol (€179.00).
- De laagste prijs van LEGO Harry Potter 76423 - Zweinstein Express™ en Zweinsveld™ Station was op 14 mei 2026 10:44.
Aanvullende informatie
| Fabrikant Adres | LEGO System A/S,Aastvej 1,7190 Billund, Denmark |
|---|---|
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S,Aastvej 1,7190 Billund, Denmark |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 8 |
| Aantal onderdelen | 1074 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kleur | Rood |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| MPN Manufacturer Part Number | 76423 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Harry Potter |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek, Treinen |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 286 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 536 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.69 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017434032 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Voertuigen Treinen & Treinbanen Bouwsets Treinen Speelgoed |
| Serie | LEGO Harry Potter |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 7-8 jaar, 9-12 jaar, 13 jaar en ouder |
| Meest populair bij | Jongens en meisjes |
| Materiaal | Kunststof |
1 beoordeling voor Harry Potter 76423 – Zweinstein Express™ en Zweinsveld™ Station – 76423
Gerelateerde producten
- LEGO Messi en Ronaldo sets 25% korting bij Kruidvat 13 mei 2026
- LEGO Ideas Disney Tim Burton’s The Nightmare Before Christmas 21351 nu 50 euro goedkoper 13 mei 2026
- LEGO 11377 Minas Tirith: grootste Lord of the Rings set met 8.278 onderdelen 13 mei 2026
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026







7stefan7 –
Goed