Harry Potter De Zweinstein Express – 75955
€ 119,00
Stap in de LEGO® Harry Potter™ 75955 Zweinstein™ Express en beleef magische avonturen! Reis met Harry, Ron en Hermelien vanaf Perron 9¾™ naar Zweinstein. Geniet van snoep bij de Snoepheks, maar pas op voor de Dementor™! Inclusief vijf minifiguren en een gedetailleerde trein. Een geweldige set voor fans om iconische scènes na te spelen.
Beschrijving
Stap in de betoverende wereld van de LEGO® Harry Potter™ 75955 Zweinstein™ Express! Ga op avontuur met Harry, Ron en Hermelien terwijl je door de muur op Perron 9¾™ op het station van King’s Cross verdwijnt. Reis met de iconische trein naar Zweinstein en beleef magische momenten. Hier zijn de belangrijkste kenmerken van deze prachtige set:
- Inclusieve minifiguren: Ontvang 5 minifiguren, waaronder Harry Potter™, Ron Wemel™, Hermelien Griffel™, Remus Lupos, en de Snoepheks, plus figuren van een Dementor™ en Schurfie™.
- Perron 9¾™: De set bevat het beroemde Perron 9¾™ met een spoorbrug, klok en een bewegende ingang in de bakstenen muur.
- Kiosk: Bezoek de kiosk met De Ochtendprofeet kranten en een ‘Gezocht’-poster voor extra details.
- Zweinstein™ Express: De trein beschikt over een wagon met 4 zitplaatsen, afneembaar dak en zijpaneel, en een snoepkarretje van de Snoepheks.
- Speelplezier: Haal het dak van de trein af om de minifiguren in hun zitplaatsen te zetten en bestel een chocoladekikker.
- Accessoires: De set bevat 3 stuks bagage, 4 toverstokken, een chocoladekikker, ijs, 2 kranten, een stationsbord, een bord met Perron 9¾™, en een ‘Gezocht’-poster.
- Actie: Laat een Dementor™ de wagon binnenvliegen en gebruik een toverstok om hem te verjagen met een krachtige spreuk!
- Afmetingen: Het perron is ca. 13 cm hoog, 31 cm breed en 17 cm diep. De Zweinstein™ Express is ca. 9 cm hoog, 46 cm lang en 5 cm breed.
Ga op avontuur en herbeleef onvergetelijke scènes uit de Harry Potter™ films met deze magische LEGO set!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Bol.
- Bij amazon.nl kun je Lego 6212645 Lego Harry Potter The Hogwarts Express - 75955, Multicolour kopen voor slechts €119.00 , wat 17% minder is dan de kosten bij Bol (€143.99).
- De laagste prijs van LEGO Harry Potter De Zweinstein Express - 75955 was op 11 mei 2026 12:25.
Aanvullende informatie
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accus/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 5 |
| Aantal onderdelen | 801 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kleur | n.v.t |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 75955 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Personage | Harry Potter |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 31 cm |
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 54 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek, Treinen |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Engels |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 281 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 529 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.32 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702016110388 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Voertuigen Treinen & Treinbanen Bouwsets Treinen Speelgoed |
| Serie | LEGO Harry Potter |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 7-8 jaar, 9-12 jaar, 13 jaar en ouder |
| Meest populair bij | Jongens en meisjes |
| Materiaal | Kunststof |
6 beoordelingen voor Harry Potter De Zweinstein Express – 75955
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026













Broek34 –
Alleen maar positief: eindeloos speelplezier, leuk ontwerp en goede kwaliteit.
Positieve punten
KeesKit –
Prima levering
Positieve punten
Bruinbaard –
Supersnelle levering, goed verpakt en onbeschadigd.
thx.
Knilemeis –
Héérlijk bouwen met lego
Desi46 –
Dat dit echt een aanrader is vooral als je een Harry potter fan bent
Positieve punten
ilonkazh –
geweldig om te maken