Harry Potter Hedwig™ bij Ligusterlaan 4 – 76425
€ 19,99 Oorspronkelijke prijs was: € 19,99.€ 13,00Huidige prijs is: € 13,00.
De LEGO® Harry Potter™ set met Hedwig™ bij Ligusterlaan 4 (76425) biedt kinderen vanaf 7 jaar de kans om een iconische scène uit de films na te spelen. Deze bouwbare set bevat een verstelbare sneeuwuil, een koffer met herkenbare accessoires en stimuleert creatief rollenspel. Perfect als verrassing of verjaardagscadeau en combineerbaar met andere LEGO Harry Potter sets voor extra speelmogelijkheden.
Beschrijving
Voed de liefde van je kind voor de Tovenaarswereld met de bijzondere LEGO® Harry Potter™ set, die het model van Harry Potters sneeuwuil Hedwig™ bij Ligusterlaan 4 (76425) bevat. Deze set biedt een magische speelervaring vol avonturen en creativiteit.
Kenmerken:
- Bouwbare Hedwig™: De figuur van Hedwig heeft een beweegbare kop, vleugels en staart, en kan zitten op het straatnaambord met ‘Privet Drive’.
- Interactieve speelset: Jonge fans kunnen bekende scènes uit de Harry Potter films naspelen met deze verstelbare uil.
- Creatieve accessoires: De set bevat een bouwbare koffer met herkenbare voorwerpen zoals:
- Een portret van Harry Potter™ en zijn ouders
- Een boekelement van De Geschiedenis van de Toverkunst
- Een bouwbare toverstok
- Ideaal cadeau: Perfect als verrassing of verjaardagscadeau voor kinderen vanaf 7 jaar. Deze set stimuleert zowel zelfstandig als samen spelen.
- Combinatiemogelijkheden: De LEGO® set kan worden gecombineerd met andere LEGO Harry Potter™ sets (apart verkrijgbaar) voor nog meer speelmogelijkheden.
- Uitgebreid assortiment: De LEGO® Harry Potter™ bouwsets maken het mogelijk om beroemde scènes na te spelen of zelf nieuwe verhalen te bedenken.
- Bouwplezier: Met 336 onderdelen is de bouwbare uil Hedwig™ ongeveer 10 cm hoog en biedt een leuke bouwervaring voor zowel jongens als meisjes.
Laat jouw kind de magie van Harry Potter ontdekken met deze unieke bouwset, waarmee ze hun fantasie kunnen prikkelen en eindeloze avonturen kunnen beleven in de Tovenaarswereld!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Alternate, Bol, Proshop NL, Conrad, Degrotespeelgoedwinkel.
- Bij amazon.nl kun je LEGO Harry Potter Hedwig at Privet Avenue 4, Building Kit for Kids with Buildable Toy Owl Animals Figure, Role Playing Gift for Boys and Girls 7 Years and Older 76425 kopen voor slechts €13.00 , wat 35% minder is dan de kosten bij Degrotespeelgoedwinkel (€19.99).
- De laagste prijs van 76425 Lego Harry Potter Hedwig Bij Ligusterlaan 4 was op 6 mei 2026 09:54.
Aanvullende informatie
| Fabrikant Adres | Aastvej 1, 7190 Billund, Denmark |
|---|---|
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 76425 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Harry Potter |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 26 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (7) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017583082 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Bouwsets Speelgoed |
| Serie | LEGO Harry Potter |
| Merk | LEGO |
| Leeftijd | 9-12 jaar, 7-8 jaar |
| Aantal onderdelen | 250 tot 500 onderdelen |
| Meest populair bij | Jongens en meisjes |
9 beoordelingen voor Harry Potter Hedwig™ bij Ligusterlaan 4 – 76425
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026












Will2025 –
Goed en snel geleverd
Positieve punten
Geanonimiseerd –
stevig bouwsteentjes
en leuk om te zien
Margaret55 –
Mijn kleindochter wilde graag iets van Harry Potter. Aangezien dit in mijn budget lag, voor dit item gekozen. Zowel zij als ik waren verrast en het is zeker een aanbeveling.
Positieve punten
Negatieve punten
Potter1 –
Kado was voor kleindochter, die er heel blij mee was.
truusg –
Kleindochter was er heel blij mee, is 8 jaar houdt vooral van de uitdaging om het in elkaar te zetten en er mee te spelen.
Positieve punten
Negatieve punten
CjmRoos83 –
Lego is en blijft leuk voor jong en oud
Positieve punten
Negatieve punten