Speed Champions Aston Martin Aramco F1 AMR24 racewagen Set – 77245
€ 26,99 Oorspronkelijke prijs was: € 26,99.€ 19,96Huidige prijs is: € 19,96.
Met het LEGO Speed Champions Aston Martin Aramco F1 AMR24 racewagen (77245) auto bouwpakket voor kinderen vanaf 10 jaar F1 races boordevol actie bouwen, neerzetten en naspelen. Dit F1 racewagen auto speelgoed voor kinderen en volwassen autoverzamelaars bevat details van de auto die deelnam aan het Formule 1 wereldkampioenschap in 2024. De Aston Martin Aramco […]
Beschrijving
Met het LEGO Speed Champions Aston Martin Aramco F1 AMR24 racewagen bouwpakket (77245) kunnen kinderen vanaf 10 jaar volop genieten van de spanning van F1-races. Dit gedetailleerde model is geïnspireerd op de auto die deelnam aan het Formule 1 wereldkampioenschap van 2024. Dit bouwpakket biedt niet alleen plezier tijdens het bouwen, maar ook bij het naspelen van spannende races. Hier zijn enkele kenmerken van deze fantastische set:
- Detailrijke constructie: De set bevat een openende cockpit die toegankelijk is door de halo-balk op te tillen, een achtervleugel en een wishbone-ophangingssysteem.
- Authentieke sponsorstickers: De auto is versierd met nauwkeurige sponsorstickers en heeft bredere achterbanden bedrukt met ‘Pirelli’, wat bijdraagt aan de realistische uitstraling.
- Inclusief minifiguur: De set wordt geleverd met een minifiguur van een F1-coureur in een Aston Martin Aramco outfit, compleet met een helm, zodat kinderen de coureur in de cockpit kunnen plaatsen en mee kunnen racen.
- Bouwuitdaging: Kinderen en racefans kunnen het model bouwen met behulp van gedrukte bouwinstructies of de gebruiksvriendelijke LEGO Builder app, die hen door het bouwproces leidt.
- Ideaal cadeau: Deze LEGO Speed Champions set is perfect voor jongens, meisjes, tieners en volwassenen die een passie hebben voor F1-races en bouwen.
Laat je creativiteit de vrije loop en beleef de opwinding van de Formule 1 met de Aston Martin Aramco F1 AMR24 racewagen (77245). Een must-have voor iedere autoliefhebber!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Bol, Alternate, Lidl, Coppenswarenhuis, Proshop NL, Conrad.
- Bij amazon.nl kun je LEGO Speed Champions Aston Martin Aramco F1 AMR24 Racing Car Toy for 10 Years and Up with Formula 1 Driver Minifigure, Gift for Boys, Girls and Adult Fans of Motorsport 77245 kopen voor slechts €19.96 , wat 20% minder is dan de kosten bij Conrad (€24.99).
- De laagste prijs van LEGO® SPEED CHAMPIONS 77245 Aston Martin Aramco F1 ® AMR24 raceauto was op 6 mei 2026 11:25.
Aanvullende informatie
| Fabrikant Adres | LEGO System A/S,Aastvej 1,7190 Billund, Denmark |
|---|---|
| Fabrikant Naam | LEGO |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 269 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN Manufacturer Part Number | 77245 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 27 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Technology, Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (10) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 133 mm |
| Verpakking hoogte | 47 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| EWaste | Nee |
| EAN | 5702017816128 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Bouwen & Constructie Sport Bouwsets F1-teamartikelen F1-speelgoed Formule 1 Speelgoed |
| Serie | LEGO Speed Champions |
| Merk | LEGO |
| Geslacht | Jongens |
| Materiaal | Kunststof |
| Select-bezorgopties | Vandaag Bezorgd, Avondbezorging, Zondagbezorging, Gratis verzending |
11 beoordelingen voor Speed Champions Aston Martin Aramco F1 AMR24 racewagen Set – 77245
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026












Niekje30 –
Mooi gemaakt door middel van steentjes
LowJ –
Prachtig artikel
Positieve punten
Negatieve punten
Elsy68 –
Artikel zoals omschreven
Geanonimiseerd –
Leuk om te bouwen
Positieve punten
Negatieve punten
18thea –
Prima
dolby05 –
lego is altijd goed, en dan deze race auto, mijn zoon vindt hem helemaal te gek