Super Mario™ Avonturen met interactieve Luigi™ – 71440
€ 49,99 Oorspronkelijke prijs was: € 49,99.€ 35,00Huidige prijs is: € 35,00.
Geniet van spannende tuinavonturen met de LEGO® Super Mario™ speelset (71440), inclusief een interactieve LEGO Luigi™ figuur, Kamek, een roze Baby Yoshi en een Boo. Kinderen vanaf 6 jaar kunnen munten verzamelen, vijanden verslaan en creatieve levels bouwen. De set bevat bouwinstructies en is te combineren met andere LEGO Super Mario sets voor nog meer speelplezier.
Beschrijving
Geniet van leuke avonturen met de interactieve LEGO® Luigi™ in de LEGO® Super Mario™ speelset (71440). Deze set is een perfect cadeau voor jongens, meisjes en gamers vanaf 6 jaar, en biedt eindeloos speelplezier. Hier zijn de hoogtepunten van deze spannende set:
-
Interactieve figuren: De set bevat een unieke LEGO Luigi figuur die digitale reacties geeft tijdens het spel. Ook inbegrepen zijn Kamek, een roze Baby Yoshi en Boo, die allemaal bijdragen aan het avontuur.
-
Avontuurlijke reis: Begin je avontuur vanaf de startbuis en reis naar de vlaggenstok door drie verschillende tuinmodellen. Verzamel onderweg munten door op verschillende elementen te drukken en te spelen.
-
Leuke uitdagingen: Groet de roze Baby Yoshi, pak wat gereedschap en versla Boo die zich verstopt in de boom. Eet het fruit en gebruik de verschillende elementen om verder te komen in je avontuur.
-
Interactieve functies: Stamp op het paddenstoelplatform om Kamek omver te werpen en vlieg weg op Kameks bezem. De interactieve elementen maken het spel dynamisch en spannend.
-
Bouwinstructies en ondersteuning: De set bevat bouwinstructies die zowel in de doos als via de LEGO Super Mario app te vinden zijn. Deze app biedt ook handige tips en een veilige omgeving om creaties te delen.
-
Uitbreiding van het avontuur: Combineer deze set met andere sets uit het uitgebreide LEGO Super Mario assortiment voor nog meer speelplezier en unieke levels.
Met de LEGO® Super Mario™ speelset (71440) kunnen kinderen hun creativiteit en probleemoplossend vermogen ontwikkelen terwijl ze samen met vrienden en familie plezier hebben in de tuin!
- Alle bovengenoemde prijzen zijn in Euro.
- Dit product is beschikbaar bij Amazon.nl, Alternate, Bol, Conrad, Degrotespeelgoedwinkel.
- Bij amazon.nl kun je LEGO Super Mario Adventures with Interactive LEGO Luigi Toy, Nintendo Gift for 6 Plus Year Old Boys, Girls and Gamers, Garden Playset for Kids, with Pink Baby Yoshi Figure, 71440 kopen voor slechts €35.00 , wat 30% minder is dan de kosten bij Degrotespeelgoedwinkel (€49.99).
- De laagste prijs van Lego 71440 Super Mario Avonturen Met Interactieve Lego Luigi was op 6 mei 2026 13:58.
Aanvullende informatie
| Kleur | Meerkleurig |
|---|---|
| Personage | Super Mario |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| Materiaal | Kunststof |
| Verpakking hoogte | 64 mm |
| Verpakking lengte | 285 mm |
| Verpakking breedte | 256 mm |
| Fabrikant Adres | LEGO System A/S,Aastvej 1,7190 Billund, Denmark |
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S,Aastvej 1,7190 Billund, Denmark |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 210 stuk(s) |
| EAN | 5702017595641 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Persoonlijke verzorging Haaraccessoires Borstels Haar |
| Serie | LEGO Super Mario |
| Merk | LEGO |
| Aantal stuks in verpakking | 210 |
| Select-bezorgopties | Vandaag Bezorgd, Avondbezorging, Zondagbezorging, Gratis verzending |
3 beoordelingen voor Super Mario™ Avonturen met interactieve Luigi™ – 71440
Gerelateerde producten
- LEGO Select-aanbiedingen Bol.com: kortingen tot 35% 11 mei 2026
- LEGO 76339 The Fantastic Four H.E.R.B.I.E. brengt Marvel-robot in de spotlight 4 mei 2026
- LEGO 40926 Sega Genesis Console brengt retro gaming naar je bureau 4 mei 2026
- Amazon LEGO Star Wars deals – kortingen tot 40% op Star Wars Day 4 mei 2026
- LEGO Star Wars Death Star 75419 nu 100 euro goedkoper 24 april 2026












DrapsTony –
Zeer leuk en op tijd geleverd
Positieve punten
skyindy –
Onze kleinzoon is er heel blij mee
MuitV –
Super leuke lego variant! Echt heel erg leuk, en ook te koppelen aan een anders lego super mario poppetje (via telefoon)
Positieve punten